Keystone logo
University of Southern California USC Jimmy Iovine and Andre Young Academy for Arts, Technology and the Business of Innovation Magistr v inovaci produktů (MSPRIN)
University of Southern California USC Jimmy Iovine and Andre Young Academy for Arts, Technology and the Business of Innovation

Magistr v inovaci produktů (MSPRIN)

South Los Angeles, Spojené státy americké

Request duration

Angličtina

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Master of Science in Product Innovation (MSPRIN) na USC Iovine and Young Academy nabízí revoluční nový stupeň pro pokročilé studenty, kteří chtějí věnovat produktovému designu pro 21. století. Tento převratný program, který přetváří tradiční koncept produktu tak, aby zahrnoval nejen fyzické objekty, ale také virtuální, vícerozměrná a multiplatformní zařízení, prostředí a zkušenosti, poskytuje studentům odborné znalosti v oblasti vývoje a uvádění produktů, které odpovídají potřebám technologicky vylepšené globální společnosti. Kromě rozvoje dovedností v metodikách společného designu se studenti také učí pracovat v rámci stávajících produktových ekosystémů, aby převzali nápady od konceptu přes prototypování, financování, výrobu, marketing a distribuci a představili si nové modely pro podniky založené na produktech.

Unikátní pro akademický titul je integrace čtyř základních oborů, považovaných za „nové gramotnosti“ pro 21. století. Kurz Academy propojuje design, technologie, podnikání a komunikaci a připravuje studenty na rychlé přizpůsobení se měnícím se pracovním prostředím a potřebám spotřebitelů nebo uživatelů. S využitím modelu podpisové kohorty Akademie kombinují studenti z různých prostředí a oblastí praxe, včetně designu, strojírenství, počítačové vědy, architektury a vizuálních a interaktivních médií, znalosti a zkušenosti, aby vytvořili odvážné řešení problémů společnosti a produkty, které budou definovat příští století spotřebitelského a uživatelského průmyslu. Jak je standardem u všech programů Akademie, studenti mají bezprecedentní schopnost přizpůsobit svou studijní cestu konkrétním kariérním potřebám a výsledkům a stanovit vlastní směr pro vymýšlení budoucnosti.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy