Keystone logo
University of Southampton MA English Language Teaching
University of Southampton

MA English Language Teaching

Southampton, Spojené království

1 Years

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Aug 2023

Request tuition fees

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Vyučovací jazyk angličtiny (ELT) je program po ukončení studia, který poskytuje angličtinu jako učitele cizího jazyka (EFL) z Velké Británie a zámoří s příležitostí zamyslet se nad jejich odbornými zkušenostmi, rozvíjet hlubší porozumění teorii a praxi Výuku angličtiny a získání dovedností a dovedností potřebných pro vedení v ELT.

Představte si svůj kurz

Poskytněte lidem po celém světě schopnost mluvit a plynule komunikovat v angličtině a začít budovat nadaci na vzrušující a vzrušující kariéru s magisterským kurzem v oblasti výuky anglického jazyka (ELT) na University of Southampton . Tento magisterský stupeň poskytovaný University of Southampton vám může poskytnout nástroje potřebné pro efektivní výuku angličtiny prostřednictvím aktuálních otázek v metodologii výuky jazyků k kritickému hodnocení výuky jazyků.

Fakta o kurzu

 • Titul udělen: MA
 • Příjem: 15-20
 • Průměrné aplikace na jedno místo: 4

Program nabízí Centrum pro aplikovaný jazyk. Zaměstnanci, kteří se podílejí na programu, se podílejí na přímé výuce angličtiny jako cizího jazyka (EFL) a dalších jazyků, výzkumu a vývoje v oblasti aplikované lingvistiky a jazykového vzdělávání, sociolingvistiky a kulturních studií. Tato kombinace teoretických znalostí a probíhajících praktických zkušeností je jednou z charakteristických rysů našeho programu.

Typické požadavky na vstup

Stupeň

První nebo vyšší stupeň vzdělání druhé třídy nebo ekvivalentní standard v jiných dokumentech schválených univerzitou v angličtině, moderní jazyky nebo příbuzná kázeň a minimálně dvouletá odborná praxe

Anglický jazyk

IELTS 6.5 celkově, s minimem 6,0 ve všech složkách nebo ekvivalentní standard v jiných kvalifikacích schválených univerzitou

Výběrový proces

 • Příjem: 15-20
 • Průměrné aplikace na jedno místo: 4
 • Požadavky na akademické vstupy: První nebo vyšší stupeň vzdělání druhého stupně nebo ekvivalentní standard v jiných dokumentech schválených univerzitou v angličtině, moderní jazyky nebo příbuzná kázeň,
 • plus minimálně dvouletá odborná praxe
 • Požadavky na vstup do angličtiny: celková hodnota IELTS 6.5, minimálně 6.0 ve všech složkách nebo ekvivalentní standard v jiných kvalifikacích schválených univerzitou.
 • Proces výběru: Online aplikace

Typický obsah kurzu

Program obsahuje osm vyučovaných modulů (čtyři základní moduly a čtyři možnosti), stejně jako disertační práce. Studenti na plný úvazek vezmou všechny vyučované moduly během dvou semestrů a dokončí svou disertaci do následujícího září. Studenti na částečný úvazek obdrží vyučované moduly během čtyř semestrů a dokončí svou disertaci do září druhého roku.

Postgraduální studium z humanitních oborů v Southamptonu vám nabízí širokou a rozmanitou zkušenost s výukou, kterou byste měli očekávat od přední výzkumné univerzity. Jsme odhodláni poskytnout relevantní, moderní a především příjemné zkušenosti, které vám zajistí absolvování dalších dovedností a porozumění, které potřebujete k zahájení kariéry v mnoha oblastech nebo k dalšímu výzkumu.

Učení se

Jak se naučíš?

Na postgraduálním vyučovaném programu vede výuka vedoucí akademický pracovníci, což vám umožní zapojit se a přispět k přednímu světovému výzkumu v humanitních oborech v Southamptonu. Dokončíte základní program rozvoje výzkumných dovedností spolu s řadou modulů, které vyberete podle vašich osobních cílů a cílů. Každý program nabízí širokou a fascinující řadu modulů spojených s našimi specializovanými dovednostmi vedenými akademickými pracovníky, kteří jsou odborníky ve svých vybraných oborech výzkumu a kteří se chtějí spojit se svými zkušenostmi.

Rozvíjíte své znalosti a porozumění prostřednictvím přednášek, seminářů vedených lektorem a studentů, seminářů a workshopů, které poskytují praktické zkušenosti. Rozvíjíte svou autonomní schopnost jako odborník prostřednictvím celé řady skupinových a individuálních projektů a výzkumů, které jsou podporovány programovými instruktory; budete mít příležitost prezentovat svou individuální práci, organizovat a vést workshopové aktivity a poskytovat zpětnou vazbu a podporu.

Posouzení

Budete psát některé rozšířené eseje, ale většina modulů bude hodnocena prostřednictvím modulového portfolia obsahujícího řadu důkazů, které dokládají dosažení výsledků učení modulu. Může se jednat o: kratší eseje; anotovaná bibliografie; kritická revize výzkumu; zprávy o návrhu / zkoušení výzkumných nástrojů; zprávy o úkolech dílny; záznamy ústních prezentací; úkoly analýzy dat. Dizertační práce o délce 15 000 slov je základním prvkem při získávání vhodných dovedností a využití výzkumných technik. Váš nadřízený bude k dispozici, aby poskytl pravidelné a podpůrné rady, pokyny a zpětnou vazbu ohledně vašeho pokroku.

Profesionální vývoj

Magisterský titul vám umožní dále rozvíjet klíčové dovednosti, které zaměstnavatelé hledají, jako jsou: časové řízení; řešení problému; týmová práce; termín a řízení projektu; kulturní povědomí; pracovat nezávisle; pomocí vaší iniciativy; budování vztahů; kritické myšlení a analýzu výzkumu. Především se naučíte sdělit své nápady a nadšení širokému okruhu diváků.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy

 • Master of Education in World and Heritage Language Education
  • Pittsburgh, Spojené státy americké
 • Magisterské studium angličtiny jako druhého jazyka (TESL)
  • St. Cloud, Spojené státy americké
 • Mistr V Dvojjazyčné Vzdělávání
  • Murcia, Španělsko