Keystone logo
University Of South Florida Tampa

University Of South Florida Tampa

University Of South Florida Tampa

Úvod

Vítejte na University of South Florida, vynikající státní výzkumné univerzitě! Nachází se v samém srdci Tampa Bay, University of South Florida se zaměřuje na posílení postavení studentů, aby maximalizovali svůj potenciál pro celoživotní úspěch.

USF se nachází v živé a rozmanité oblasti Tampa Bay s kampusy v Tampě, Petrohradu a Sarasota-Manatee. Společně tyto kampusy slouží více než 50 000 studentům a nabízejí vysokoškolské, postgraduální, odborné a doktorské tituly.

Na našich 14 vysokých školách si vysokoškoláci vybírají z více než 180 oborů a koncentrací, od obchodu a inženýrství po umění a USF Health. Věnujeme se tomu, abychom umožnili našim studentům prosperovat a byli jsme uznáni na národní úrovni za překlenutí mezery v úspěchu bez ohledu na rasu, pozadí nebo socioekonomický status.

Za posledních pět let byla USF nejrychleji rostoucí univerzitou v zemi, veřejnou i soukromou, na seznamu nejlepších univerzit US News and World Report. USF je 46. nejlepší veřejnou univerzitou v Americe.

Naše postgraduální programy nadále patří mezi nejlepší, podle US News and World Report, přičemž osm programů se v roce 2018 umístilo v top 50.

Celosvětový výzkum s velkým dopadem je ústředním bodem poslání USF jako jediné metropolitní Preeminent Research University státu, jak ji určila správní rada Floridy. V roce 2018 dosáhl USF top 25 veřejných univerzit v oblasti výdajů na výzkum - a 42. v zemi celkově mezi veřejnými a soukromými univerzitami. S celkovými výdaji na výzkum v letech 2017-2018 ve výši 592 milionů USD je USF v čele špičkového výzkumu v medicíně, vědě, strojírenství, umění a dalších.

USF byla založena v roce 1956 a je lídrem mezi mladými univerzitami. Náš technologický inkubátor na akademické půdě vytvořil lokálně více než 230 pracovních míst a naše Centrum pro podnikání se řadí mezi 15 nejlepších na národní úrovni. Jsme také vůdci na mezinárodní úrovni a v roce 2018 jsme již druhým rokem producentem číslo jedna v Fulbright Scholars v zemi.

Náš podnikatelský duch zaměřený na budoucnost nám pomohl kultivovat pro naše studenty výjimečné prostředí. V roce 2018 získala USF cenu Active Minds Healthy Campus Award, která byla oceněna za náš úspěch, který upřednostňuje a podporuje zdraví a pohodu našich studentů. A nyní je domovem kapitoly Phi Beta Kappa - nejprestižnější národní čestné organizace v zemi - USF je připravena pomoci těmto studentům uvolnit jejich největší potenciál.

Naše víra, že každý student uspěje, pokud dostane příležitost, informuje o všem, co zde na USF děláme. Vítáme vás, abyste prozkoumali více o naší univerzitě - osobně i online - a zjistili, jak můžete na USF prosperovat.

Místa

  • Tampa

    East Fowler Avenue,4202, 33620, Tampa

    Programy

    Otázky