Keystone logo
University of South Florida St. Petersburg - College of Arts & Sciences

University of South Florida St. Petersburg - College of Arts & Sciences

University of South Florida St. Petersburg - College of Arts & Sciences

Úvod

Vysoká škola umění a věd je USF Petrohradu je největší vysoká škola, která nabízí širokou škálu studijních programů. Vysoká škola má dědictví poskytovat programy excelence v atmosféře studenta-střed. výzkum na světové úrovni a tvůrčí činnosti jsou realizovány v jednom z nejkrásnějších metropolitních areálů v USA trvat nějaký čas, aby prozkoumala naši nabídku, kde "svět bude rozpoznávat svůj titul a vaše profesoři budou znát vaše jméno."

College of Arts and Sciences mise

Ztělesňovat principy a činnosti výzkumného intenzivní vysoká škola svobodných umění, kde se naši absolventi budou dobře vyškolený v rámci svých oborů, a takto připravené pro absolventa odborných škol. Naši studenti budou mít kritické schopnosti, široký Outlook a občanského povědomí, že na ně bude v záběru a produktivními občany. Stručně řečeno, budou naši studenti být uznán jako občan učenci.

Jednotkové Cíle / Strategie

1.. Provést významné a smysluplné příspěvky na probíhající dialogy v našich akademických oblastech; 2. Očekáváme, že naše vysokoškoláky a postgraduální studenty, aby se zapojily do výzkumu - pokud je to proveditelné, ve spolupráci s fakultou; 3. Pěstovat intenzivní svobodných umění kulturu nábor talentovaného a různorodou schopnost a studenty, zachování malé velikosti tříd a mentoring těm studentům, které máme; 4. Povzbudit volné diskuse, podporovat kritické myšlení, požadavek, aby naši studenti psát, a pokud je to možné, pracovat napříč obory; 5. Iniciovat a rozšířit absolvovat programy a rozvinout formální akademické vazby na jiné programy absolventa v rámci University of South Florida systému; 6. Zavést jako součást mozaiky učení zkušeností na USFSP, občanské angažovanosti, učení služeb a zážitkové pedagogiky do tříd, pokud je to vhodné.

Dean Biafora Uvítání

Vítám a děkuji za Váš zájem o naše absolventy nabídky na University of South Florida St. Petersburg (USFSP).

Jako dynamický výzkumné instituce aktivní, USFSP College of Arts & Sciences nabízí prvotřídní akademiky a personalizované real-svět zkušeností v kulturně pulsující, městských, nábřeží komunitu. Naše studentský sbor je různorodá; odrážející demografie regionu, státu a národa.

Naše význačný fakulty je rozpoznán na místní, národní i po celém světě pro své vynikající výsledky v oblasti výzkumu a vzdělanosti. Naše flexibilní programy jsou navrženy tak, aby vyhovovaly potřebám studentů-ze stupně plně on-line v digitální žurnalistiky a mediálních studií na hands-na výzkum zaměřený psychologie postgraduální program.

Povzbuzuji vás oslovit Graduate Program ředitele programu Vašeho zájmu dozvědět se více.

Náš příběh v USFSP pokračuje být psán a my jsme rádi, že Vás pozvat být součástí naší budoucnosti. Přidejte se k nám v průzkumu, který je v oblasti terciárního vzdělávání a výzkumu na University of South Florida St. Petersburg.

Místa

  • Saint Petersburg

    USF St. Petersburg 140 7th Avenue South, 33701, Saint Petersburg

    Otázky