Keystone logo
University of Skövde MSc ve vývoji her
University of Skövde

MSc ve vývoji her

Norrmalm, Švédsko

2 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

02 Sep 2024

SEK 135 000 / per year *

Na kampusu

* Školné na akademický rok 2020/2021 pro studenty mimo EU / EHP / Švýcarsko

Úvod

Švédsko je přední národ ve hrách a Skövde je přední švédské město, ve kterém studuje vývoj her. Zde najdete: bakalářské programy pokrývající všechny disciplíny vývoje her, rozsáhlý herní výzkum, úspěšný inkubátor her a zejména velké množství herních společností. Všechny tyto aktivity se nacházejí uprostřed Skövde a sjednocují se pod záštitou švédské herní arény. Jako student magisterského studia vývoje her budete součástí tohoto ekosystému a budete těžit z konkurenční výhody v kariéře v mezinárodním herním průmyslu.

O programu

Program vývoje her je zaměřen na uchazeče s bakalářským titulem v kterékoli z mnoha oblastí zabývajících se vývojem her. Získáte nejen široké teoretické a praktické porozumění vývoji her, ale také důkladné pochopení specializované oblasti. Studenti, kteří absolvují tento program, mohou ve většině zemí přejít k herním společnostem a doktorským programům, ale je také možné zůstat ve Skövde a věnovat se kariéře v hrách.

Zaměření vašich studií

Program je zaměřen na složité procesy, které jsou základem zrodu hry. Aplikovaný vývoj her je kombinován s teoretickým studiem her, vývoje her a her. Klíčovým prvkem výuky je herní design, testování her a mezioborová spolupráce. Program se zaměřuje na herní průmysl a jako student budete mít příležitost spolupracovat s externími společnostmi a organizacemi zabývajícími se vývojem her.

Program má dvě volitelné specializace, které ovlivňují nabídku modulů během prvního roku: uživatelská zkušenost s hrami (GUX) a seriózní hry (SG). Hry Uživatelská zkušenost se zaměřuje na studie a analýzy herního zážitku a budou studovány a používány různé metody a nástroje z vývoje her. Serious Games se zaměřuje na hry, které nejsou určeny pouze pro zábavu, jako jsou hry na učení nebo trénink.

Kromě těchto specializací poskytuje program dobré příležitosti k prohloubení a rozšíření - do značné míry v závislosti na vašem vlastním zájmu. Existují příležitosti pro absolvování částí vzdělávání v úzké spolupráci s herními společnostmi, například ve formě terénních studií. Semestr lze absolvovat na jedné z našich partnerských univerzit v Asii, Americe nebo Evropě.

Po dokončení studia

Specializace v tomto programu vám dává příležitost rozvíjet dokonalost v konkrétní oblasti a současně dosáhnout širokého porozumění jedinečným podmínkám vývoje her. Tato kombinace poskytuje dobrý základ pro mezinárodní kariéru v herním průmyslu. Další možnou kariérní cestu představují společnosti mimo tradiční herní průmysl, které chtějí vyvíjet nebo získávat herní řešení a systémy. Existuje také příležitost přejít na doktorské studium.

Požadavky na přijetí

Bakalářský titul (ekvivalent švédského kandidatexamenu) v oborech informatika, informatika nebo studia digitálních médií (apod.). Dalším požadavkem je prokázání znalostí anglického ekvivalentu studia na vyšší sekundární úrovni ve Švédsku, známého jako kurz angličtiny 6 / kurz angličtiny B. To se obvykle prokazuje pomocí mezinárodně uznávaného testu, např. IELTS, TOEFL nebo ekvivalentu.

Výběr

Udělené kredity.

Jazyk

Kurzy jsou vedeny v angličtině.

aplikace

  • 16. října 2020 - 15. ledna 2021
  • Kód aplikace HS-41293 na universityadmissions.se

Když? Kde? Jak?

  • Doba studia: 30. srpna 2021 - 4. června 2023
  • Místo: Skövde, kampus
  • Tempo studia: 100%

Přijímací řízení

Kariérní možnosti

O Škole

Otázky