Keystone logo
University of Skövde Mistr v kognitivní neurovědě: mysl a mozek
University of Skövde

Mistr v kognitivní neurovědě: mysl a mozek

Norrmalm, Švédsko

1 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

02 Sep 2024

SEK 135 000 / per year *

Na kampusu

* splátkový plán: 67 500 SEK před každým semestrem

Úvod

Chcete se dozvědět více o otázkách týkajících se vazeb mezi vědomím, mozkem a subjektivní pohodou? Tento magisterský program v anglickém jazyce vám dává příležitost rozvíjet své znalosti o těchto otázkách na vysoké úrovni.

O programu

University of Skövde nabízí jednoletý magisterský program Kognitivní neurovědy: Vědomí a mozek vyučovaný výhradně v angličtině. Jedná se o náročný magisterský program pro studenty se zázemím v kognitivní neurovědě nebo studiích vědomí nebo v úzce souvisejících předmětech. Může být také vhodný jako konverzní program pro studenty se zájmem o tyto obory a se zázemím v předmětu, jako je filozofie, kognitivní vědy, neurovědy nebo experimentální psychologie. Program je vyučován v angličtině a poskytuje dobrý základ pro výzkum a výuku na vyšší úrovni v rámci kognitivní neurovědy. Vyžaduje průběžné, cílené studium v průběhu roku (dva po sobě jdoucí semestry).

Příležitosti pro další studium

Program byl zahájen v roce 2011, ale již dosáhl dobrých akademických výsledků. Po ukončení studia většina studentů pokračovala ve studiu na úrovni druhého nebo třetího cyklu na různých univerzitách ve Švédsku i v zahraničí, včetně Örebro University, Umeå University, University of Turku, Ruhr-Universität Bochum, Radboud University, University of Bern a University College London.

Období aplikace

Zahraniční studenti se hlásí během období mezinárodních přihlášek, další informace naleznete v přihlášce na univerzitu. Studenti ze Švédska se mohou hlásit dodatečně během období národních přihlášek. Pro podrobnější informace zkontrolujte přihlášky na univerzitu.

Výzkum

Většina vedoucích pedagogických pracovníků na katedře se také aktivně věnuje výzkumu, v některých případech v rámci velkých výzkumných projektů a se zahraničními spolupracovníky. Vyzýváme naše studenty, aby se účastnili našich výzkumných aktivit a byli zapojeni do prezentací a publikací svých výzkumných zjištění. Zjistěte více o tomto výzkumu, publikacích a předchozích tezích na mezinárodních webových stránkách univerzity.

Přijímací řízení

Osnovy

O Škole

Otázky