Keystone logo
University of Saskatchewan

University of Saskatchewan

University of Saskatchewan

Úvod

V srdci města Saskatoon, na území Smlouvy 6 a na území Métis, je University of Saskatchewan (USask).

USask je jednou z nejvýznamnějších výzkumně náročných lékařských doktorských univerzit v Kanadě a je domovem světového výzkumu v oblastech globálního významu, jako je voda a bezpečnost potravin. Studie a objevy jsou posíleny našimi vynikajícími zařízeními, včetně synchrotronu kanadského zdroje světla, VIDO-InterVac, Globálního institutu pro zajišťování potravin, Globálního institutu pro zabezpečení vody a Centra pro jadernou inovaci Sylvie Fedoruk.

Vedené naším univerzitním plánem: Univerzita na světě potřebuje, spolupracujeme v různých oborech a s našimi komunitami, abychom našli kreativní řešení nejnaléhavějších globálních výzev. Naši absolventi, uznávaní za svou silnou pracovní etiku, vynalézavou povahu a odhodlání, vedou zde doma i na celém světě.

Prostory na našem hlavním kampusu v Saskatoonu podporují interdisciplinární zaměření naší studie a práce, včetně studijního centra Gordon Oakes Red Bear Student Center, mezikulturního setkání, které pomáhá integrovat domorodou kulturu do areálu a Health Science Building, která zahrnuje osm oblastí vědy o zdraví v praktickém praktickém učebním prostředí.

Studenti USask pocházejí z celého světa a mohou se stát součástí americké rodiny v komunitách po celém Saskatchewanu, kde nabízíme celou řadu programů, od úvodních tříd až po úplné studijní programy v některých oborech.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • Saskatoon

    University of Saskatchewan, S7N, Saskatoon

Programy

Otázky