Keystone logo
University of Salford

University of Salford

University of Salford

Úvod

University of SalfordPrůmyslově relevantní kurzy poskytují studentům dovednosti v reálném světě, které potřebují k úspěchu na dnešním konkurenčním trhu práce. Prostřednictvím vytváření silných partnerství s podniky a organizacemi ze všech odvětví,University of Salford spolupracuje s nimi na vývoji kurzů, které jsou aktuální a relevantní pro dnešní výzvy.

Studenti si mohou vybrat z různých předmětů včetně řízení podniku, zákon, Věda, inženýrství, zastavěné prostředí, výpočetní, ošetřovatelství, fyzioterapie, média, umění, kreativní technologie a další.

Výuka je doplněna o pracovní stáže, stáže, živé projekty nebo exkurze, aby studenti mohli své učení uvést do praxe.

Univerzita založená na kampusu, Salford se může pochlubit vzrušujícím místem, jen pár minut od centra Manchesteru, který je známý svou živou kulturní uměleckou scénou, mezinárodní jídlo a prvotřídní sporty.

Areály poskytují studentům vynikající zkušenosti s učením a možnost využít průmyslová standardní zařízení k odrážení pracoviště. V hlavním kampusu je krásný Peel Park, kde si studenti mohou odpočinout mezi přednáškami nebo pěšky vedle řeky.

MáUniversity of Salford také high-tech kampus v MediaCity vedle BBC a ITV a mezi více než 200 digitálními a mediálními společnostmi.

Atraktivní stipendia jsou nabízena na podporu zahraničních studentů placením poplatků, stejně jako možnosti placení poplatků napříč 5 nebo 7 měsíční splátky.

VUniversity of Salford současné době má více než 4,000 zahraničních studentů, kteří tvoří část celkového studentského sboru 23,000. Komunita je velmi přátelská a multikulturní, a každý je vítán bez ohledu na jejich pozadí, náboženství, nebo víry.

NabízíUniversity of Salford také odbornou podporu kariéry pro zahraniční studenty, ke které lze přistupovat zdarma a po celý život. Podpora zahrnuje, jak najít práci, techniky pohovoru a životopisu, pokyny k etiketě na pracovišti ve Velké Británii, a rady ohledně víz.

Místa

  • Manchester

    The Screscent Salford, M5 4WT, Manchester

Otázky