Keystone logo
University of Roehampton London MA v mezinárodních vztazích
University of Roehampton London

MA v mezinárodních vztazích

London, Spojené království

1 Years

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 14 875 / per year *

Na kampusu

* Září 2022: 8 500 GBP ročně pro Spojené království. 14 875 £ ročně pro EU a mezinárodní

Úvod

V době, kdy globální výzvy, jako je životní prostředí, mír a bezpečnost, zdraví a lidská práva a udržitelný rozvoj, jsou předmětem stále větší debaty, naše MA International Relations vám pomůže porozumět problémům a řešením, kterým jako mezinárodní společenství v obou zemích čelíme. teorie a praxe.

Zatímco mnoho tradičních magisterských programů nabízí pokročilé teoretické znalosti, tento program se také snaží tyto znalosti vyvážit zkoumáním jejich aplikace v praxi. Kromě učení o diplomatické historii a teorii budou mít studenti další výhodu rozvoje praktických diplomatických dovedností, jako je příprava instruktážních dokumentů, politických dokumentů a projevů, přičemž budou stále chváleni intelektuální přísností spojenou se studiem mezinárodních vztahů.

Náš kurz využije zkušenosti svých lektorů a hostujících řečníků, aby inspiroval ke kritickému chápání mezinárodních vztahů u studentů, kteří jsou rozhodnuti, že globální správa odpovídá výzvám 21. století.

Tento obsáhlý program bude poskytován prostřednictvím kombinace přednášek, seminářů a workshopů, aby se zajistilo, že bude věnována stejná váha teoretickým odborným znalostem, interaktivnímu zkoumání aplikace teorie v praxi, jakož i debatám a předstíraným situacím vládnutí s cílem zajistit všezahrnující chápání mezinárodních vztahů a globálního vládnutí.

Vedle povinných modulů navržených tak, aby prohloubily vaše porozumění základům mezinárodních vztahů, lidských práv, globálního vládnutí a výzkumných metod, nabízíme širokou škálu volitelných modulů, které vám umožní přizpůsobit si magisterské studium vašim vlastním specifickým zájmům v oblasti mezinárodních vztahů. . Patří mezi ně témata jako genocida a mezinárodní spravedlnost, migrace a občanství, environmentální spravedlnost a politika, identita a rozmanitost, stejně jako diskutabilní diplomacie, debaty a kooperativní simulace krizí. V závěrečném termínu programu se také pustíte do vlastního výzkumného projektu.

O kariéry v mezinárodních vztazích roste zájem a Londýn zůstává jedním ze světových center. Uhnízděný v malebném kampusu autobusem od hlavního města, studenti by těžili z interakce s vysokými diplomaty a řadou diplomatických misí a mezinárodních organizací. Program vyučují lídři v oblasti mezinárodních vztahů a vybaví vás teoretickými znalostmi a praktickými dovednostmi potřebnými pro úspěšnou kariéru v široké škále oblastí spojených s globálními záležitostmi.

Osnovy

Poplatek za studium programu

Kariérní možnosti

O Škole

Otázky