Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
University of Rio Grande

University of Rio Grande

University of Rio Grande

Úvod

University of Rio Grande (URG), založená v roce 1876, je nezávislá čtyřletá komplexní univerzita, která nabízí programy od certifikátů po magisterský stupeň. V minulosti mnoho jejích absolventů vstoupilo do učitelské profese. Dnes se mnozí připravují na kariéru v podnikání a ve veřejných službách, stejně jako na učitelské povolání. Během své historie byla University of Rio Grande (vyslovuje se Rye-oh) občas církevní vysoká škola, dvouletá vysoká škola, škola pro svépomocné práce studentů a čtyřletá vysoká škola svobodných umění.

Rio Grande Community College (RGCC), založená v roce 1974, nabízí širokou škálu služeb, včetně kariérních programů, programů pro přidružené tituly a programů dalšího vzdělávání. Community College posiluje filozofii univerzity a historii zpřístupňování smysluplného a dostupného vzdělávání a služeb všem, kteří z toho mohou mít prospěch.

University of Rio Grande a Rio Grande Community College představují jedinečné manželství mezi veřejným a soukromým vzděláváním, mezi kariérovým a svobodným uměleckým vzděláváním a mezi mladšími a staršími studenty. Stejný personál, fakulta a zařízení podporují programy soukromé univerzity i Community College. Studenti v programech Community College mají možnost zapsat se do kurzů a programů svobodných umění. Studenti programů svobodných umění mají příležitost vyzkoušet si kurzy a programy kariérového vzdělávání.

Prostřednictvím smlouvy mezi URG a RGCC mohou obyvatelé Ohia v prvních dvou letech vysokoškolské práce využít ceny školného ve veřejné škole a získat přidružené tituly v oboru umění nebo kariérního vzdělávání. Studenti mají možnost pokračovat v bakalářském studiu na University of Rio Grande nebo přestoupit do jiné instituce, aby dokončili čtyřletý titul.

Místa

  • Rio Grande

    North College Avenue,218, 45674, Rio Grande

    Otázky