Keystone logo
University of Rhode Island Online

University of Rhode Island Online

University of Rhode Island Online

Úvod

University of Rhode Island je různorodá a dynamická komunita, jejíž členy spojuje společná honba za poznáním. Jako hlavní výzkumná univerzita definovaná inovacemi a velkým myšlením nabízí URI svým vysokoškolským, postgraduálním a profesionálním studentům výrazné vzdělávací příležitosti navržené tak, aby odpovídaly globálním výzvám dnešního světa a rychle se vyvíjejícím potřebám zítřka. Proto jsme tady.

Musíte uznat, že jsme na skvělém místě. Jsme pár minut od pláže, 30 mil jižně od Providence, 75 mil od Bostonu, 160 mil od NYC, s Newportem hned za zálivem. Stanice Kingston Amtrak se nachází hned po silnici od kampusu, letiště TF Green je odtud jen 20 minut a do destinací na Rhode Island jezdí RIPTA každý den desítky autobusů z kampusu. Rhode Island je možná nejmenší stát, ale orientace v něm je snadná – a z našeho výhodného místa je toho hodně k objevování bez ohledu na to, jakou cestou se vydáte.

Požadavky na přijetí do programu

Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

Místa

  • South Kingstown

    Upper College Road,45, 02881, South Kingstown

    Otázky