Keystone logo
University of Pittsburgh School of Education Master of Arts ve vzdělávací politice
University of Pittsburgh School of Education

Master of Arts ve vzdělávací politice

Pittsburgh, Spojené státy americké

2 Years

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 1 003 / per credit *

Na kampusu

* Rezident PA - částečný úvazek

Úvod

Náš Master of Arts ve vzdělávací politice na University of Pittsburgh School of Education se zaměřuje na analýzu a transformaci vzdělávací politiky založené na spravedlnosti.

Jako student prozkoumáte, jak může (re)design vzdělávacích systémů zlepšit příležitosti k učení pro studenty všech věkových kategorií. Dozvíte se také, jak lze politiku a systémy využít ke zlepšení vašich vlastních organizací.

přehled programu

Master of Arts (MA) ve vzdělávací politice je studijní program s 36 kredity, který studentům poskytuje základní průpravu v analýze vzdělávací politiky založené na spravedlnosti. Mezi hlavní oblasti obsahu patří systémy a implementace vzdělávací politiky, sociální kontexty vzdělávání, metody analýzy politik, disciplinární studium a volitelné předměty zkoumající konkrétní politická témata a problémy.

Vyberte si specializaci

Ke splnění volitelných požadavků mají studenti možnost absolvovat oblast koncentrace (ARCO) jako součást stupně. ARCO je akreditace University of Pittsburgh, která poskytuje další specializaci v rámci specifické disciplíny vzdělávací politiky. Pathway ARCO má 9 kreditů a nezpůsobuje žádné dodatečné náklady, čas ani kreditní hodiny.

  • Srovnávací a mezinárodní vzdělávání ARCO
  • Politika vysokoškolského vzdělávání ARCO

Osnovy

Poplatek za studium programu

O Škole

Otázky