Keystone logo
University of Perugia, Department of Civil and Environmental Engineering

University of Perugia, Department of Civil and Environmental Engineering

University of Perugia, Department of Civil and Environmental Engineering

Úvod

Katedra stavebního a environmentálního inženýrství se nachází v inženýrském kampusu University of Perugia. Škola je snadno dostupná autem, vlakem, autobusem i minimetrem a nachází se v zeleném prostředí nedaleko centra města.

Pro studenty a výzkumné pracovníky je k dispozici mnoho laboratoří, mezi které patří laboratoř strukturální dynamiky, laboratoř vodního inženýrství (jedna největší na světě) a zcela nová laboratoř pro testování konstrukcí.
Katedra stavebního a environmentálního inženýrství je celosvětově známá vynikajícím výzkumem v mnoha oblastech, jako je zemětřesné inženýrství, monitorování zdraví konstrukcí, modernizace zděných konstrukcí, inteligentní a udržitelné materiály, geotechnika, hydrologie a hydraulické inženýrství. Od italského ministerstva získala v roce 2018 titul Department of Excellence.

V kampusu se nachází knihovna, kancelář studentů, jídelna a jídelna a mnoho pracovních stanic pro studenty.

Vlastnosti kampusu

Strukturální inženýrství se koná v Engineering Campus University of Perugia, moderní struktura na okraji města, rozmístěná po několika strojírenských školách, s vyhrazenou knihovnou, výpočetním zařízením, laboratořemi, food courtem a vyhrazeným vlakovým nádražím. Jsme v geografickém centru široké sítě národních a mezinárodních podniků. Naše síť pokrývá několik zemí a nabízí spoustu možností pro výměnu studentů.

  Přijímací řízení

  Postupy zápisu

  Po předběžných postupech pro posouzení zahraniční kvalifikace a získání přijetí můžete dokončit žádost o online zápis a přejít tedy na:

  • vyplňte žádost o registraci online nahráním všech požadovaných dokumentů (uvedených níže)
  • zaplatit první splátku přes PAGO PA
  • pošlete e-mail Mezinárodní studentské kanceláři. Pro více informací prosím kontaktujte univerzitu.

  Pozor: v případě zápisu do dvouletého magisterského studia je nutné vlastnit „nullaosta“ vystavenou kurzem (viz níže).

  Postupy zápisu, jako je vyplnění, předložení a administrativní kontrola povinných dokumentů, budou probíhat v rámci předběžného online řízení.

  Po administrativní přejímce bude zápis dokončen. Jakmile se zapíšete, musíte jít do studentské kanceláře svého studijního programu, abyste doručili originální dokumentaci a domluvili se osobně na vyhodnocení dokumentů.

  Kandidáti jsou tedy povinni vzít si s sebou na předvolání originály tištěných kopií všech níže uvedených dokumentů.

  Studentská kancelář má právo ověřit pravost všech předložených dokladů a rovněž si vyžádat další doklady, které považuje za nezbytné k potvrzení pravosti předložených kvalifikací a splnění vstupních požadavků.

  Povinné dokumenty k zápisu

  • platný cestovní pas (nebo občanský průkaz, pouze pro občany EU);
  • fiskální kód (informace k problematice viz stránka doklady o pobytu);
  • pro studenty ze zemí mimo EU se vstupním vízem pro studijní účely: studijní vízum pro „univerzitní zápis“ vydané italským diplomatickým zastoupením (velvyslanectvím nebo konzulátem) v zemi, kde má kandidát své bydliště, a kopii potvrzení o povolení k pobytu žádost (informace k problematice viz stránka pobyt-dokumenty);
  • pro občany ze zemí mimo EU, kteří pravidelně žijí v Itálii, a čínské studenty v projektu Marco Polo: platná karta povolení k pobytu. Pokud si prodlužujete svůj průkaz o povolení k pobytu, budete potřebovat kopii povolení, jehož platnost vypršela, spolu s potvrzeními o potvrzení vaší žádosti o povolení k pobytu od pošty;
  • Veškerá dokumentace zahraniční kvalifikace již předhodnocená, jak je uvedeno na stránce seznam-studijních-dokumentů
  • Prohlášení o srovnatelnosti akademické kvalifikace CIMEA, nebo Deklarace hodnoty, diplomatickým/konzulárním zastoupením, které je příslušné pro území nebo Certifikace zahraničních center sítě ENIC/NARIC nebo (pro 55 signatářských zemí Lisabonské úmluvy o uznávání) Výpis korespondence dostupný ke stažení v databázi ARDI (Automatic Recognition Database Italia);
  • Prohlášení o ověření akademické kvalifikace CIMEA. Není-li vydání Osvědčení pro zemi kvalifikace možné, bude vyžadována legalizace/apostila samotné kvalifikace;
  • v případě potřeby osvědčení osvědčující úroveň znalosti italského jazyka ne nižší než B2, jak stanoví CLIQ;
  • v případě potřeby osvědčení potvrzující úroveň znalosti anglického jazyka (pro zápis do studijních oborů vyučovaných výhradně v angličtině).

  Nullaosta pro dvouleté magisterské studium

  Chcete-li se zapsat do některého z magisterských oborů, které mají proceduru přihlášky online „nullaosta“ (viz stránka se seznamem kurzů) , před vyplněním žádosti o zápis musíte přejít k přihlášce online .

  • Zadejte SOL (Servizi On Line)
   • Pokud jste NIKDY nebyli studentem University of Perugia a nikdy jste se nezaregistrovali na sekretariátu SOL-OnLine, klikněte na „registrace“;
   • Pokud již máte přihlašovací údaje (uživatelské jméno a heslo), klikněte na „autentizace“ a proveďte „přihlášení“.
   • Vyplňte žádost nullaosta prostřednictvím SOL.

  Vízové požadavky

  Cizinci ze zemí mimo Evropské společenství pobývající v zahraničí musí požádat o vysokoškolské studijní/zápisové vízum na italském konzulárním diplomatickém zastoupení země pobytu a mít přístup k určitému počtu míst vyhrazených pro žadatele o víza a rezidenty v zahraničí.

  Aby mohli požádat o vízum, musí vstoupit na portál UNIVERSITALY a vyplnit příslušnou „žádost o předběžnou registraci“ online.

  Pro další informace nás prosím kontaktujte.

  Pozor: Konečné rozhodnutí o udělení víza pro studijní účely je ve výlučné pravomoci diplomatické/konzulární mise. Schválení žádosti o předzápis do studijního kurzu ze strany vysokých škol automaticky neznamená udělení víza.

  Místa

  • Perugia

   Via G. Duranti, 93, Perugia, 06125, Perugia

   Otázky