Keystone logo
University of Pennsylvania Perelman School of Medicine

University of Pennsylvania Perelman School of Medicine

University of Pennsylvania Perelman School of Medicine

Úvod

University of Pennsylvania je nejstarší a jedna z nejlepších lékařských škol ve Spojených státech. Penn je bohatý na tradici a dědictví a zároveň trvale v čele nového vývoje a inovací v lékařském vzdělávání a výzkumu. Od svého založení v roce 1765 má škola silnou přítomnost v komunitě a je hrdá na vzdělávání vedoucích zítřka v péči o pacienty, biomedicínském výzkumu a lékařském vzdělávání.

V Pennu je zdůrazňována akademická excelence a soucit s pacienty, kterým máme tu čest sloužit. Dovedný soucit je skutečně charakteristickým znakem vzdělávacího zážitku Penn. Lékařská fakulta Perelman na univerzitě v Pensylvánii se trvale řadí mezi pět nejlepších v žebříčku lékařských škol zaměřených na výzkum US News a World Report.

Naším posláním je rozvíjet znalosti a zlepšovat zdraví prostřednictvím výzkumu, péče o pacienty a vzdělávání účastníků v inkluzivní kultuře, která zahrnuje rozmanitost, podporuje inovace, stimuluje kritické myšlení, podporuje celoživotní učení a udržuje naše dědictví excelence.

Místa

  • Philadelphia

    Civic Center Boulevard,3400, 19104, Philadelphia

    Otázky