Keystone logo
University of Ottawa Telfer School of Management

University of Ottawa Telfer School of Management

University of Ottawa Telfer School of Management

Úvod

Každý, kdo se připojí k úzce propojené komunitě, která tvoří naši školu managementu, se okamžitě věnuje budování lepší Kanady.

Naši studenti jsou plně ponořeni do vzdělávacího zážitku, který jde nad rámec učebny a zavede je do praktického světa, kde jim prospívá spolupráce s partnery, která má skutečný dopad na jejich svět. Tato expozice připravuje naše studenty na to, aby se stali novou generací vůdců připravených aplikovat své učení na svět kolem sebe.

Naše fakulta se věnuje provádění špičkového výzkumu, který vytváří poznatky a nápady, které používáme k formování našeho jedinečného vzdělávacího programu.

Naši zaměstnanci se zavázali poskytovat podporu, která umožňuje tuto důležitou práci, spojenou společnou vírou, že lepší obchod znamená lepší Kanadu a že lepší Kanada znamená lepší svět.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • Ottawa

    Laurier Avenue East,55, K1N 6N5, Ottawa

    Otázky