Keystone logo
University of Nottingham Malaysia

University of Nottingham Malaysia

University of Nottingham Malaysia

Úvod

Univerzity jsou mocné instituce; Hrají klíčovou roli v našem řízení hospodářského a sociálního rozvoje prostřednictvím poskytování vzdělávání a prostřednictvím procesu výzkumu, inovací a přenosu znalostí. Na univerzitě v Nottinghamu jsme odhodláni poskytovat vynikající vzdělávací zkušenosti v prostředí kampusu vedeném akademickými pracovníky, kteří sami vedou výzkum, který bude řešit některé z hlavních výzev, kterým čelí naše globální společnost.

image s laskavým svolením University of Nottingham Malaysia

134781__PRP4230.jpg

Neustále se řadí mezi 100 nejlepších univerzit po celém světě a nabízíme studentům celou řadu studijních příležitostí od kurzů na úrovni nadace po doktorské studium. Široká škála vysokoškolských a postgraduálních programů je k dispozici z různých odborných škol a kateder napříč Fakulty umění a sociálních věd, strojírenství a vědy. Hostujeme komunitu přibližně 5000 studentů z více než 85 různých zemí po celém světě, kteří pracují a přijímají prvotřídní vysokoškolské zkušenosti od předních akademiků ve svém oboru. Areál poskytuje vynikající výukové, vzdělávací a výzkumné zázemí včetně dobře vybavené knihovny, vyhrazených studijních oblastí a počítačových, jazykových, vědeckých a technických laboratoří.

Všichni naši studenti mají přístup k široké škále zařízení pro volný čas a pohodu, včetně účelového sportovního areálu a vynikajícího bazénu. Existuje také řada studentských společností a klubů a velmi aktivní studentské sdružení.

Vedle našich studijních programů naši akademičtí pracovníci provádějí řadu výzkumných aktivit ve spolupráci s veřejným i soukromým sektorem v Malajsii a po celém světě. Pracujeme v oblastech přímého významu pro Malajsii a region a stavíme na výrazných silných a odborných znalostech University of Nottingham. Mezi naše výzkumné priority patří obnovitelná energie, objev drog, nanotechnologie, udržitelné plodiny, technologie po sklizni, komunikace a kultury a produktivita a inovace podniků.

Ať už jste stávajícím nebo potenciálním studentem, rodičem, učitelem nebo místním zaměstnavatelem, neváhejte a kontaktujte nás. Moji kolegové a já jsme velmi hrdí na University of Nottingham Malaysia a rádi bychom s vámi promluvili nebo se předvedli.

Profesor Graham Kendall, Provost a generální ředitel

Univerzitní hodnoty

Poslání univerzity

Na univerzitě v Nottinghamu jsme odhodláni poskytovat skutečně mezinárodní vzdělání, inspirovat naše studenty, produkovat špičkový výzkum a využívat komunit kolem našich kampusů ve Velké Británii, Číně a Malajsii. Naším cílem je zlepšit život jednotlivců a společností na celém světě. Odvážnou inovací a dokonalostí ve všem, co děláme, děláme vědomosti i objevy důležité.

Vidění

Naše vize má být široce uznávána jako první volba:

  • studenti, kteří chtějí kvalitní mezinárodní vzdělání.
  • vědci, kteří chtějí nejlepší příležitost k výraznému globálnímu dopadu.
  • podniky, které chtějí inovativní partnery, kteří jim dávají výhodu v jejich konkurenci.

Přitažením ambiciózních a talentovaných studentů, zaměstnanců a obchodních partnerů se do roku 2015 pevně usadíme mezi 10 nejvýznamnějších britských univerzit a oba naše kampusy v Asii budou v jejich regionech uznávány jako přední poskytovatelé vysokoškolského vzdělávání.

Naší vizí je uznání po celém světě za naše podpisové příspěvky, zejména v oblasti globální bezpečnosti potravin, energie a udržitelnosti a zdraví.

Dějiny

1881: Nottinghamova první občanská škola

První městská vysoká škola Nottingham byla otevřena v centru města v roce 1881, čtyři roky poté, co byl základní kámen položen bývalým předsedou vlády, WE Gladstone. Anonymní dobrodinec nabídl koleji 10 000 liber pod podmínkou, že Rada postaví vhodnou budovu a že vysoké škole by měla být poskytnuta částka 4 000 GBP ročně.

1928: University Park

Po první světové válce vysoká škola přerostla svou původní budovu. Velkorysý dárek od Sir Jesse Boota z 35 akrů půdy na Highfields představil řešení a v roce 1928 se College přestěhovala do toho, co je nyní hlavním kampusem, University Park. Zpočátku byl umístěn v elegantní budově Trentu a byl oficiálně otevřen králem Georgem V. v listopadu téhož roku.

Slavní návštěvníci

I v raných dnech na této stránce přitahovala vysoká škola vysoké profilové návštěvy lektorů, včetně profesorů Albert Einstein, Mahatma Gandhi a HG Wells.

1948: Stává se University of Nottingham

V roce 1948 získala vysoká škola královskou chartu a stala se University of Nottingham, nyní schopnou udělit tituly vlastním jménem. Během tohoto období škola zemědělství byla založena když Midland vysoká škola zemědělství u Suttona Boningtona se spojila s univerzitou.

Pokračující růst

University of Nottingham pokračovala v růstu a stále se zaměřuje na svůj rozvoj a má řadu kampusů ve Velké Británii a v zámoří.

Globální univerzita

University of Nottingham se pyšní jedinečným mezinárodním kurikulem, o kterém se domníváme, že skutečně zvyšuje studentskou zkušenost.

Areál Malajsie hraje v Nottinghamově globální vizi zvláštní roli. Máme stále více studentů, kteří se účastní našich výměnných programů mezi kampusy a nabízejí vzrušující škálu programů letní školy, z nichž všechny mají mezinárodní prvek; ať už se jedná o jazykové vzdělávání nebo kurzy se zvláštním zaměřením na asijské cestování, podnikání nebo kulturu.

Areál Malajsie také hraje vedoucí roli ve vývoji, strategii a implementaci mezinárodního kurikula, protože mezinárodní pracovní skupina je vedena prorektorem pro výuku a učení profesorem Ong Fon Simem.

image s laskavým svolením University of Nottingham Malaysia

134785_student.jpg

Informace o kampusu

University of Nottingham Malaysia se nachází v Semenyih na 101-akrovém místě 30 km od Kuala Lumpur.

Univerzita má také sídlo v centru města Kuala Lumpur, Výukovém středisku Kuala Lumpur (KLTC), kde jsou poskytovány některé postgraduální programy.

Accolades

Universitas 21

Universitas 21 (U21) je přední světová síť univerzit náročných na výzkum, která spolupracuje na podpoře globálního občanství a institucionálních inovací prostřednictvím výuky a učení inspirovaného výzkumem, mobility studentů, propojení našich studentů a zaměstnanců a širšího prosazování internacionalizace.

Asijsko-tichomořská síť univerzitních komunitních sítí

Zavázali jsme se podporovat širší sociální dobro na místní a národní úrovni v zemích, v nichž působíme, a také na celém světě. UNM je od roku 2015 členem asijsko-pacifické univerzitní komunitní sítě (APUCEN).

Místa

  • Semenyih

    Jalan Broga, Semenyih, 43500, Semenyih

Otázky