Keystone logo
University of Northwestern Ohio

University of Northwestern Ohio

University of Northwestern Ohio

Úvod

Základní informace

 • Založeno: 1920
 • Velikost třídy: Maximálně 20 studentů ve třídě
 • Umístění: Lima, OH
 • Akreditace: UNOH je akreditována Akreditační radou pro obchodní školy a programy a regionálně akreditována Komisí pro vysokoškolské vzdělávání. UNOH je také členem Severoatlantické asociace vysokých škol a škol a je oprávněna nabízet online programy MBA Státní radou v Ohiu.

O UNOH

University of Northwestern Ohio je podnikatelská, soukromá nezisková instituce založená v roce 1920. V rámci univerzity existuje pět vysokých škol: Vysoká škola aplikovaných technologií, Vysoká škola podnikání, Vysoká škola zdravotnických profesí, Vysoká škola profesních povolání a absolventka College udělování přidruženého, maturitního a magisterského stupně.

UNOH je obytný areál v Limě v Ohiu, středozápadní komunitě na I-75 a situovaný na 200 akrech. Univerzita je známá po celém světě jako lídr v automobilovém průmyslu, naftovém a vysoce výkonném průmyslu, ale nabízí také více než 50-stupňové programy v oblasti obchodu, zdravotnictví, marketingu, informačních technologií a mnoha dalších oborů. V UNOH nebudete jen číslo. Zaměřuje se na malé třídy, které studentům a profesorům umožňují více času na jednoho. Absolventi opustí UNOH dobře připravený na kariéru ve svém vybraném oboru.

Umístění

UNOH se nachází na 200 akrech nacházející se mezi klidnými bezpečnými čtvrtími v Limě v Ohiu (populace 38 339). Toto umístění poskytuje rychlý přístup k hlavním dálnicím (I-75) a státním trasám (SR 309, SR81, SR117). Lima nabízí studentům atmosféru malého města s řadou rodinných a národních potravinových řetězců a mnoha jedinečných obchodů, muzeí a parků. Méně než minutu od kampusu je také nákupní centrum. UNOH je vzdálen jen 1,5 hodiny od Toleda, Daytonu a Columbusu v Ohiu a Fort Wayne v Indianě. Za méně než jeden den dojedete autem do Chicaga v Illinois; Cleveland, Ohio; Detroit, Michigan; a Louisville, Kentucky.

Bydlení na koleji

Život na koleji dává studentům příležitost setkat se s ostatními závodníky a rozvinout dlouhodobá přátelství. Bydlení na koleji je výhodné, protože studenti sídlí v blízkosti tříd a dalších vybavení školního areálu, jako je studentský dvůr, knihovna a krytý atletický komplex. Na kampusu jsou čtyři společenství kolejí: College Park, Northwestern Park, Sherwood Park a Racers Village. Všechny koleje jsou ve stylu bytu, což znamená, že každá ložnice má mezi dvěma a čtyřmi ložnicemi a poskytuje studentům bohatý kuchyňský kout, spojovací jídelní kout a pohodlný společný prostor. Obchody s potravinami, banky, nákupní centra a restaurace jsou v docházkové vzdálenosti od areálu.

120336_pexels-photo-1595391.jpeg

Atletika

UNOH soutěží na atletické konferenci NAIA Wolverine Hoosier Athletic (WHAC). V areálu je 14 atletických týmů: Pánský a ženský basketbal (Div. II), Golf, Bowling, Tenis, Fotbal, Dámský volejbal, Pánský baseball, Softball pro ženy a Motorsports. Torque je maskot pro závodníky UNOH a školní barvy jsou kaštanové, černé a bílé.

Studentský život

Všichni v UNOH si přejí, abyste byli společenští, přátelili se a bavili se! Stanice Racers, která se nachází podél lanovky, je skvělým místem, kde si můžete pověsit, pokud potřebujete přestávku od studia nebo jen chcete vystoupit z kolejí. Na Racers Station se můžete účastnit nočních her, karaoke, tanců, komediálních nocí a videoher a turnajů u bazénu. Existuje také celá řada dalších studentských aktivit, které se konají po celém kampusu, jako jsou turnaje v blátivém volejbalu, Oktoberfest, večírky na kolejích, pěnové večírky, slavnosti s uvítacím týdnem a mnoho dalšího! Intramurální sporty jsou také rostoucí součástí studentského života na UNOH s ligami v kickball, dodgeball, fotbalu, písku volejbal a basketbal.

Vnitřní atletický komplex

Jste připraveni zlomit pot? Vnitřní atletický komplex UNOH, nebo IAC, je obrovské zařízení otevřené 7 dní v týdnu všem současným studentům UNOH zdarma. IAC je domovem téměř jakéhokoli typu tréninkového vybavení, jaké si dokážete představit. Studenti mohou využít tréninkového prostoru v hlavním patře nebo využít jednu z fitness místností pro téměř 60 vyučovacích hodin na vyžádání. K dispozici je více než 40 kardio přístrojů Precor, více než 40 strojů na výrobu pevnosti Precor, závaží a studentských šaten. Dokonce si můžete vyzkoušet dobytí skalní zdi UNOH. Atletický komplex najdete jako skvělé místo pro práci se stresem a setkání s novými přáteli na koleji.

Centrum událostí UNOH

Víceúčelové centrum s plochou 25 000 čtverečních stop je rozděleno do čtyř jedinečných prostorů s možností kompletního servisu. Každý dynamický prostor poskytuje vlastní speciální vybavení, které může pojmout každou událost, kterou máte na mysli. Veřejné víceúčelové celoroční zařízení je určeno k pořádání různých místních, regionálních a národních akcí a aktivit.

Prohlášení o poslání

University of Northwestern Ohio je podnikatelská, nezisková instituce vysokoškolského vzdělávání, která připravuje studenty na kariéru a produktivní občanství, které zahrnuje obchodní, profesní, firemní a technologické komunity poskytováním kvalitního vzdělávání a odborné přípravy v reakci na potřeby a aspirace našich voličů.

Vidění

 • Univerzita se bude vyvíjet podle svého podnikatelského ducha.
 • Univerzita bude usilovat o kvalitu a dokonalost zlepšením akreditací a certifikací, které přinášejí univerzitě národní uznání a prestiž.
 • Univerzita bude hodnotit a měřit akademický výkon studentů a jeho institucionální efektivitu, spojující výsledky s neustálým zlepšováním a věnováním svých zdrojů.
 • Univerzita nabídne diverzifikované osnovy programů oceňovaných zaměstnavateli, které jsou dodávány ve formátech, které odpovídají potřebám studentů.
 • Univerzita bude růst způsobem, který povzbuzuje a podporuje rozmanitou populaci kampusu.
 • Univerzita bude nepřetržitě přitahovat, udržovat a podporovat rozvoj talentované a kvalifikované univerzity zaměstnanců.
 • Univerzita posílí své finanční zabezpečení a rozšíří sílu svých zdrojů.
 • Univerzita bude agresivně sledovat růst těla studentů.
 • Areál univerzity se stane centrem komunitního života se zlepšenou estetikou, zařízením a službami.
 • Univerzita bude sdílet své zdroje s komunitou a globálními partnery.
 • Univerzita překoná očekávání ve službě studentům.
 • Univerzita bude i nadále nabízet sportovní programy.

Pro tyto účely studenti absolvují kurzy v následujících oblastech:

komunikace

Studenti by si měli rozvíjet interpersonální, písemné a ústní komunikační dovednosti a také rozpoznávat neverbální narážky.

Studenti by si měli rozvíjet kompetence v psaní a čtení, vyjadřování vlastních myšlenek a porozumění psaní druhých.

Oblasti výuky budou zahrnovat složení, stejně jako volitelné předměty si mohou vybrat.

Přírodní a fyzikální vědy

Studenti by měli rozvíjet znalosti vědy a její aplikace, aby mohli pozorovat, vyvodit závěry a hodnotit vědecké informace. Studijní oblasti budou zahrnovat vědecký kurz a laboratorní kurz.

Sociální a behaviorální vědy

Studenti by měli rozumět lidskému chování na úrovni jednotlivců i skupin a metodám zkoumání používaných v těchto oborech. Kurzy budou zahrnovat komunikaci, ekonomii, politiku, psychologii a sociologii.

Umění a humanitní obory

Studenti by měli rozpoznat hodnotu lidské zkušenosti a myšlení, jak je ukázáno prostřednictvím umění, filozofie, etiky, historie a populární kultury. Oblasti kurzu budou zahrnovat literaturu, filozofii, historii, politologii a populární kulturu.

Matematická analýza dat

Studenti by se měli zapojit do abstraktních a kvantitativních způsobů myšlení a řešení problémů pomocí matematických operací a logiky. Konkrétní matematické kurzy budou určeny programem.

Univerzitní studia

Studenti by si měli rozvíjet povědomí, porozumění a respekt k různým kulturám a jejich odlišnost od vlastních, aby mohli lépe žít a pracovat ve stále více propojeném světě. Studenti budou seznámeni s různými učebními technikami a metodami, aby posílili své vzdělávací zkušenosti a přispěli k úspěchu na vysoké škole i mimo ni. Kurzy budou zahrnovat kulturní rozmanitost a další oblasti obohacování.

Studenti dosáhnou různých úrovní výsledků učení studentů v závislosti na jejich stupni.

116043_pexels-photo-864994.jpeg

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

 • Lima

  North Cable Road,1441, 45805, Lima

  Programy

   Instituce také nabízí:

   Otázky