We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

University of North Alabama

University of North Alabama

University of North Alabama

Úvod

Vysoká škola pedagogická a humanitní vědy nabízí celou řadu programů, mezi něž patří výchova poradců, výchova v raném dětství, základní vzdělávání, instruktážní vedení, střední vzdělávání, speciální pedagogika, vedení učitelů, cvičení, sportovní a rekreační management atd. Existuje přibližně 1100 vysokoškolských studentů a přibližně 400 postgraduálních studentů zapsaných na College of Education and Human Sciences studujících z jednoho z 27 vysokoškolských programů a 28 postgraduálních programů.

Vysoká škola pedagogická a humanitní vědy rychle rozvíjí reputaci inovativních odborníků a výzkumných pracovníků. Laboratoř pro lidský výkon na ministerstvu zdravotnictví, tělesné výchovy a rekreace, Kilby Laboratory School a Education Research and Inservice Center poskytují jedinečné příležitosti pro vysokoškolský a postgraduální výzkum na Vysoké škole pedagogické a humanitních věd. Naši partneři v terénu s námi spolupracují při řešení problémů, kterým čelí naše komunity, a při aplikaci našeho výzkumu na podporu lepšího života jednotlivců v komunitách, kterým sloužíme.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • Florence

    Harrison Plaza,1, 35632, Florence

    Otázky