Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
University of New Mexico - Department of Electrical and Computer Engineering

University of New Mexico - Department of Electrical and Computer Engineering

University of New Mexico - Department of Electrical and Computer Engineering

Úvod

UNM je komplexní univerzitou Research 1 označenou Carnegie a je jedinou vlajkovou státní univerzitou ve Spojených státech, která je také hispánskou obslužnou institucí (HSI).

142621_ECE1.jpg

Vítejte v oddělení elektrotechniky a výpočetní techniky

V UNM ECE chceme, abyste uspěli. Pomůžeme vám najít dobrou práci. Pomůžeme vám získat titul. Poskytneme vám všechny nástroje a důvěru, které potřebujete k dosažení svých snů.

Studenti pocházejí z celého světa, aby se zapsali na oddělení ECE na University of New Mexico, protože vědí, že získají vynikající vzdělání. Naše malé třídy a naši profesoři spolupracují se studenty individuálně. Životopisy členů naší fakulty hovoří hodně a jsou důkazem, že přijímáme pouze ty nejlepší učitele.

ECE má osvědčené zkušenosti a chceme, abyste se připojili k naší rodině.

Připojte se k rodině ECE a váš úspěch je zaručen.

Historie ECE

Popularita elektrotechnických kurzů v roce 1904 spolu s poptávkou po programech v jiných než elektrotechnických oborech vedla v roce 1906 k vytvoření Vysoké školy strojírenské.

Obyvatelé Nového Mexika, kteří si přáli studovat inženýrství, dostali v roce 1907 školné zdarma. Nerezidenti platili 10 $ za semestr. Celková cena pokoje a stravování činila pouhých 20 $ měsíčně.

V letech 1904 až 1917 se katedra vyvinula z dvousemestrálního kurzu výuky do čtyřletého bakalářského studijního programu.

Kromě každoročního přetahování se studenti ve vysokých školách inženýrství a umění a věd během 20. a 30. let 20. století navzájem napadali vysoce propagované basketbalové hry, silniční závody a dokonce i plavání.

V roce 1944 paní Pid Urquhart získala BS v elektrotechnice a stala se tak první absolventkou katedry elektrotechniky.

V roce 1956 zahájilo katedra elektrotechniky doktorský studijní program.

Oddělení převzalo současný název elektrotechniky a výpočetní techniky v roce 1979.

V roce 1986 byla dokončena stavba nové budovy ECE. Úředníci použili ke slavnostnímu přestřižení pásky laser. V budově jsou umístěny výzkumné laboratoře pro takové věci, jako je robotika, výzkum sluchadel a umělá inteligence. Centennial Science and Engineering Library se také nachází v části dvoupodlažní podzemní části budovy.

V roce 1995 obdrželo několik profesorů ECE pedagogické ceny, což dokazuje důraz na výuku v katedře.

Oddělení EHK dnes nadále velí celostátnímu uznání a respektu - přímému výsledku více než devadesáti let historie kampusu University of New Mexico.

142622_ECE2.jpg
Mezinárodní uchazeči jsou automaticky považováni za uchazeče o mezinárodní stipendium Amigo. Vybraným osobám se uděluje výjimka ze školného nerezidenta (v hodnotě více než 11 000 $ ročně). Počet stipendií Amigo je omezený, takže první uchazeči mají větší šanci na získání tohoto stipendia.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • Albuquerque

    University of New Mexico 211 Terrace Street NE ECE Building, Room 125 Albuquerque, NM, 87131-0001, Albuquerque

    Otázky