Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
University of New Mexico - Department of Electrical and Computer Engineering

University of New Mexico - Department of Electrical and Computer Engineering

University of New Mexico - Department of Electrical and Computer Engineering

Úvod

UNM je komplexní univerzitou Research 1 označenou Carnegie a je jedinou vlajkovou státní univerzitou ve Spojených státech, která je také hispánskou obslužnou institucí (HSI).

Vítejte v oddělení elektrotechniky a výpočetní techniky

V UNM ECE chceme, abyste uspěli. Pomůžeme vám najít dobrou práci. Pomůžeme vám získat titul. Poskytneme vám všechny nástroje a důvěru, které potřebujete k dosažení svých snů.

Studenti pocházejí z celého světa, aby se zapsali na oddělení ECE na University of New Mexico, protože vědí, že získají vynikající vzdělání. Naše malé třídy a naši profesoři spolupracují se studenty individuálně. Životopisy členů naší fakulty hovoří hodně a jsou důkazem, že přijímáme pouze ty nejlepší učitele.

ECE má osvědčené zkušenosti a chceme, abyste se připojili k naší rodině.

Připojte se k rodině ECE a váš úspěch je zaručen.

Historie ECE

Popularita elektrotechnických kurzů v roce 1904 spolu s poptávkou po programech v jiných než elektrotechnických oborech vedla v roce 1906 k vytvoření Vysoké školy strojírenské.

Obyvatelé Nového Mexika, kteří si přáli studovat inženýrství, dostali v roce 1907 školné zdarma. Nerezidenti platili 10 $ za semestr. Celková cena pokoje a stravování činila pouhých 20 $ měsíčně.

V letech 1904 až 1917 se katedra vyvinula z dvousemestrálního kurzu výuky do čtyřletého bakalářského studijního programu.

Kromě každoročního přetahování se studenti ve vysokých školách inženýrství a umění a věd během 20. a 30. let 20. století navzájem napadali vysoce propagované basketbalové hry, silniční závody a dokonce i plavání.

V roce 1944 paní Pid Urquhart získala BS v elektrotechnice a stala se tak první absolventkou katedry elektrotechniky.

V roce 1956 zahájilo katedra elektrotechniky doktorský studijní program.

Oddělení převzalo současný název elektrotechniky a výpočetní techniky v roce 1979.

V roce 1986 byla dokončena stavba nové budovy ECE. Úředníci použili ke slavnostnímu přestřižení pásky laser. V budově jsou umístěny výzkumné laboratoře pro takové věci, jako je robotika, výzkum sluchadel a umělá inteligence. Centennial Science and Engineering Library se také nachází v části dvoupodlažní podzemní části budovy.

V roce 1995 obdrželo několik profesorů ECE pedagogické ceny, což dokazuje důraz na výuku v katedře.

Oddělení EHK dnes nadále velí celostátnímu uznání a respektu - přímému výsledku více než devadesáti let historie kampusu University of New Mexico.

142622_ECE2.jpg
Mezinárodní uchazeči jsou automaticky považováni za uchazeče o mezinárodní stipendium Amigo. Vybraným osobám se uděluje výjimka ze školného nerezidenta (v hodnotě více než 11 000 $ ročně). Počet stipendií Amigo je omezený, takže první uchazeči mají větší šanci na získání tohoto stipendia.

Místa

  • Albuquerque

    University of New Mexico 211 Terrace Street NE ECE Building, Room 125 Albuquerque, NM, 87131-0001, Albuquerque

    Otázky