Keystone logo
University of New Haven

University of New Haven

University of New Haven

Úvod

University of New Haven , založená v kampusu Yale v roce 1920, je soukromá koedukovaná univerzita, která byla oceněna časopisy The Princeton Review a US News & World Report za akademickou dokonalost. Univerzita se nachází mezi New Yorkem a Bostonem v pobřežním městě West Haven a je rozmanitou a pulzující komunitou více než 7 500 studentů z celého světa.

Za posledních 15 let, pod vedením prezidenta Stevena H. Kaplana, univerzita zaznamenala významný růst — jak v počtu zápisů, tak v expanzi univerzitního kampusu West Haven. Zápis vysokoškoláků na plný úvazek se více než zdvojnásobil a přihlášky do prvního ročníku se téměř ztrojnásobily. V posledním desetiletí univerzita dokončila více než 300 milionů $ ve velkých kapitálových projektech a zároveň zahájila 26 nových akademických programů. Univerzita také přidala kampusy v Pratu v Itálii a Orange v Conn.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • 300

    300 BOSTON POST RD WEST HAVEN, , 300

Otázky