Keystone logo
University of New England Master of Business Administration (mezinárodní)
University of New England

Master of Business Administration (mezinárodní)

Online

2 Years

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Jun 2024

AUD 33 829 / per year *

Dálkové studium, Na kampusu

* poplatky za zahraniční studenty. kontaktujte univerzitu ohledně školného pro domácí studenty

Úvod

Podniky působí ve stále složitějším a náročnějším globálním prostředí. Lídři na celém světě potřebují efektivně identifikovat, kriticky posoudit a vhodně řešit různé manažerské výzvy a problémy.

MBA je základní kvalifikací, která připravuje špičkové lídry v jakémkoli odvětví, aby se stali efektivnějšími obchodními manažery v rychle se vyvíjející globální ekonomice. Master of Business Administration (International) na UNE rozšíří vaše dovednosti a znalosti a umožní vám dosáhnout vašich kariérních cílů a přidat významnou hodnotu organizacím kdekoli na světě.

Proč studovat Master of Business Administration (International) s UNE?

MBA (International) na UNE je určen pro postgraduální studenty v rámci nebo mimo obchodní disciplínu, kteří se chtějí specializovat na mezinárodní obchod a globální obchod.

Náš kurz rozšíří vaše zkušenosti a umožní vám rozvíjet pokročilé dovednosti a znalosti, které potřebujete k sebevědomému vedení organizací ve složité, globalizované ekonomice.

Jsme vysoce hodnoceni. Rok co rok studenti udělují UNE maximální 5hvězdičkové hodnocení v The Good Universities Guide for Total Experience and Student Support. Naše postgraduální kurzy v oblasti podnikání a managementu byly oceněny 5hvězdičkovými hodnoceními za zdroje vzdělávání a zaměstnání na plný úvazek.

V čem je náš kurz jiný?

Nabízíme různé vstupní Pathways do MBA (mezinárodního). K přijetí do tohoto kurzu nepotřebujete mít pracovní zkušenosti. Pokud máte bakalářský titul v nesouvisející oblasti, můžete tuto kvalifikaci získat dokončením 16 jednotek během dvou let denního studia. Pokud máte bakalářský titul v příslušné oblasti, můžete kurz dokončit studiem 12 jednotek.

Náš prezenční kurz splňuje vízové požadavky zahraničních studentů, kteří chtějí studovat v Austrálii. Můžete se však také rozhodnout studovat na částečný úvazek nebo na plný úvazek, online ze své domovské země. Mezi klíčové jednotky patří účetnictví, finance, ekonomika, etika, mezinárodní obchod, management a strategické plánování, které jsou základem současných obchodních operací ve veřejném, soukromém a neziskovém sektoru.

Dokončením MBA (mezinárodního) přidáte ke své stávající odbornosti v oblastech, jako je rozhodování, etika a management, což vám umožní stát se efektivnějším lídrem v jakémkoli globálním prostředí. Budete mít příležitosti:

  • Rozšiřte svou kvalifikaci nad rámec bakalářského studia, vybavte se pokročilými obchodními a vůdčími dovednostmi a rozšiřte své kariérní možnosti
  • Studujte na kampusu v Armidale v regionálním NSW nebo studujte online. Pokud jste mezinárodní student, máte také možnost studovat v našem kampusu UNE Sydney, centrálně umístěný v Parramatta
  • Aplikujte své znalosti a zkušenosti v reálném světě, což vám umožní získat další praktické zkušenosti a integrovat své myšlení, abyste se stali efektivnějšími a přizpůsobivějšími manažery
  • Učte se od mezinárodně uznávaných akademiků, kteří mají dobré výsledky ve výzkumu a bohaté zkušenosti v podnikání a průmyslu
  • Spolupracujte s ostatními studenty a koordinátory jednotek, což vám umožní sdílet své zkušenosti a budovat sítě kontaktů, ze kterých můžete čerpat během své kariéry
  • Ukončete kurz s Graduate Certificate in Business, pokud se rozhodnete nedokončit MBA a splnili jste požadavky na Graduate Certificate.

Studovat online

Většina našich studentů se rozhodla studovat online ve třech studijních obdobích s nepřetržitou podporou lektora* a přizpůsobit studium pracovním a rodinným závazkům. Unikátní je, že naši online studenti jsou většinou starší 30 let a přinášejí si s sebou cenné zkušenosti. Tvoří komunitu dospělých, kteří žonglují se stejnými výzvami a prioritami a kteří spojují své životní a pracovní zkušenosti v UNE, aby se přizpůsobili budoucnosti a lépe reagovali na rychle se měnící svět.

Studium na areálu

Mnoho našich studentů se rozhodlo využít životní styl v areálu v Armidale, v krásné oblasti Nové Anglie, s přístupem k bezkonkurenční podpoře, ubytování a sportovním zařízením. Tito studenti často začínají svůj první stupeň a nedávno opustili školu. Díky přístupu k akademické a kariérní podpoře získají fantastický start své kariéry.

Nepřetržitá podpora lektora zahrnuje: zpětnou vazbu na esej (do 24 hodin); live chat 24/7 pro obecnou zpětnou vazbu o akademickém psaní; a odborná pomoc na úrovni základního nebo prvního ročníku pro předměty včetně matematiky, chemie, biologie, fyziky, obchodu, účetnictví, mikroekonomie, makroekonomie a statistiky. K dispozici je také široká škála workshopů, zdrojů a kurzů na podporu akademických dovedností, které vám pomohou a pomohou vám uspět.

Přijímací řízení

Stipendia a financování

Osnovy

Výsledek programu

Poplatek za studium programu

Kariérní možnosti

O Škole

Otázky