Keystone logo
University of New England

University of New England

University of New England

Přijímací řízení

 1. Navštivte webovou stránku UNE Admissions: Začněte návštěvou oficiálních stránek Admissions Office University of New England . Najdete tam podrobné informace o procesu přihlášky, požadavcích na přijetí a důležitých termínech.
 2. Vyberte si svůj program: Prozkoumejte vysokoškolské nebo postgraduální programy nabízené UNE a určete, na který program máte zájem se přihlásit. Ujistěte se, že splňujete specifické požadavky pro zvolený program.
 3. Zkontrolujte požadavky na přijetí: Seznamte se s požadavky na přijetí pro požadovaný program. Tyto požadavky mohou zahrnovat akademické přepisy, standardizované výsledky testů (jako je SAT nebo ACT), doporučující dopisy, osobní prohlášení nebo esej a jakékoli další požadavky specifické pro program.
 4. Odeslání přihlášky: Vyplňte a odešlete online přihlášku prostřednictvím portálu UNE pro přihlášky. Poskytněte přesné a aktuální informace a ujistěte se, že dodržíte všechny termíny pro podání žádosti.
 5. Odešlete podpůrné dokumenty: Zajistěte, aby byly vaše oficiální přepisy střední nebo vysoké školy, výsledky testů a jakékoli další požadované dokumenty zaslány přímo přijímací kanceláři UNE. Postupujte podle pokynů uvedených na webových stránkách UNE ohledně způsobů podávání.
 6. Zaplaťte poplatek za přihlášku: UNE obvykle vyžaduje poplatek za přihlášku, který lze zaplatit online prostřednictvím aplikačního portálu. Nezapomeňte zkontrolovat aktuální výši poplatku a možnosti platby na webu UNE Admissions.
 7. Sledování přihlášky: Po odeslání přihlášky obdržíte potvrzovací e-mail s pokyny, jak se přihlásit na váš portál žadatele. Pomocí tohoto portálu můžete sledovat stav své přihlášky, v případě potřeby předkládat další dokumenty a přijímat aktualizace týkající se vašeho rozhodnutí o přijetí.
 8. Počkejte na rozhodnutí o přijetí: Přijímací kancelář UNE zkontroluje vaši přihlášku, přičemž vezme v úvahu různé faktory, jako je akademický výkon, výsledky testů, eseje a doporučující dopisy. Jakmile bude rozhodnutí učiněno, budete informováni e-mailem nebo prostřednictvím vašeho portálu žadatelů.

Stipendia a financování

Stipendia a další finanční podpora

Stipendia vám mohou pomoci s náklady na studium v Austrálii. Vysokoškolští a postgraduální studenti mohou žádat o stipendia australské vlády. Pokud studujete postgraduální výzkumný titul, UNE nabízí také výzkumná stipendia.

Australská vládní stipendia

Australian Scholarships je iniciativa australské vlády k budování partnerství a zvyšování vzájemného porozumění, znalostí a inovací v asijsko-pacifickém regionu.

Stipendia australské vlády zahrnují všechny stávající stipendijní programy spravované Australskou agenturou pro mezinárodní rozvoj (AusAID) a Ministerstvem školství, zaměstnanosti a vztahů na pracovišti (DEEWR).

Více informací o australských stipendiích lze nalézt online na webových stránkách australské vlády.

Stipendia pro zahraniční studenty

Mezinárodní stipendium UNE pokrývá snížení zveřejněného ročního školného pro zahraniční studenty. Mezinárodní stipendia UNE jsou k dispozici pro zahraniční studenty na plný úvazek, kteří zahajují studium na UNE v roce 2023.
V současné době nabízíme 20% stipendium pro příjem v roce 2024.

Podrobné informace o stipendiu naleznete na webových stránkách univerzity.

Postgraduální výzkumná stipendia

UNE nabízí řadu významných výzkumných stipendií postgraduálním studentům, kteří studují tituly založené na výzkumu, včetně výzkumu specifického pro obor, cílených výzkumných projektů a dalších, které mají širší kritéria způsobilosti.

Mezinárodní cena UNE za postgraduální výzkum (IPRA)

Stipendium UNE International Postgraduate Research Award (UNE IPRA) je nabízeno vynikajícím mezinárodním kandidátům, kteří se chtějí zapsat do vědeckého studia na UNE.

 • Až 20 UNE IPRA je k dispozici vynikajícím uchazečům, kteří se chtějí zapsat do postgraduálního výzkumu na UNE
 • UNE IPRA poskytuje stipendium ročně, školné za kurzy a jediné standardní zámořské zdravotní pojištění
 • Ceny se udělují po dobu maximálně dvou let v případě magisterského studia ve výzkumu nebo tří let v případě doktorského studia
 • Žádosti jsou posuzovány na základě akademických zásluh a výzkumného potenciálu

Žebříčky

UNE je nejlépe hodnocená australská univerzita pro spokojenost studentů.

Canstar Blue udělila UNE 'nejspokojenější studenty' v kategoriích National Universities, Online Universities a NSW Universities v roce 2022. Jsme také jediná australská veřejná univerzita oceněná maximálním počtem 5 hvězdiček za celkovou zkušenost 17 let v řadě podle Good Universities Guide.

UNE je trvale uznávána jako skvělá australská univerzita, ať už jde o náš závazek ke kvalitě výuky, vynikající pracovní výsledky našich absolventů nebo naši pověst poskytovatele výjimečného online vzdělávání.

Jako australský nejdelší nepřetržitý poskytovatel distančního vzdělávání je většina našich 140+ kurzů k dispozici pro studium online. Dává smysl důvěřovat univerzitě, která má za sebou rozsáhlou historii pomoci dospělým, jako jste vy, stát se v budoucnu fit, zatímco studují doma.

Staňte se partnerem univerzity, která ví, jak vám pomoci reagovat na rychle se měnící svět.

Místa

 • Armidale

  Armidale, Austrálie

Otázky