Keystone logo
University of Nevada, Las Vegas Mistr architektury
University of Nevada, Las Vegas

Mistr architektury

Las Vegas, Spojené státy americké

Request duration

Angličtina

Request pace

Request application deadline

Sep 2024

Request tuition fees

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Magisterský studijní program školy architektury UNLV je akreditovaný program NAAB, který potenciálním studentům nabízí dvě cesty studia k profesionálnímu titulu Master of Architecture (M. Arch.); dvouletý studijní program pro studenty, kteří mají pre-profesionální vysokoškolské vzdělání v oboru architektury, a tříletý až čtyřletý studijní program pro studenty, jejichž akademické vzdělání je mimo architekturu. Studium programu Master of Architecture zdůrazňuje příležitosti, které mají univerzity a jižní Nevada, aby mohly informovat a obohatit studium architektury a připravit studenty na smysluplnou kariéru a celoživotní úspěch. Ať už prostřednictvím interdisciplinárního studia založeného na výzkumu zahrnujícího akademické jednotky v kampusu UNLV nebo dotazu na design zkoumajícího jedinečné kvality Las Vegas, studenti, kteří se zaregistrují do programu, budou odměněni vzdělávací zkušeností, která je stejně jedinečná a dynamická jako toto místo.

M. Arch. Se soustředil na kritické příležitosti, aby architektura sloužila společnosti. studijní program je rozdělen do tří odlišných studijních nebo koncentračních kurzů: Building Systems and Sustainability, Hospitality and Entertainment Design, and Education Facilities Research & Design. Každá koncentrace se skládá z interdisciplinárního vzdělávacího programu zahrnujícího akademické programy na University of Nevada Las Vegas a účast mezinárodně významných odborníků a výzkumných pracovníků. M. Arch. studijní program je tematicky strukturován tak, aby zdůrazňoval komplexní návrh budov během prvního roku studia a výzkum a design zaměřený na koncentraci během druhého roku studia. Souběžně s oběma ročníky se studenti zapisují do volitelných předmětů souvisejících s koncentrací, které informují a rozšiřují individuální úsilí studentů v posledním roce programu.

Škola architektury má to štěstí, že studentům nabízí řadu výzkumných laboratoří a center, která zvyšují zkušenosti absolventů. Patří mezi ně Downtown Design Center se nachází v centru Las Vegas, SimLab s důrazem na způsoby výroby, LIME s důrazem na virtuální realizace, laboratoř NEET s důrazem na obnovitelné zdroje a program Design-Build, který ve svém úvodním roce soutěžil v Solar Decathlon 2013.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy