We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

University of Nevada, Las Vegas School of Medicine

University of Nevada, Las Vegas School of Medicine

University of Nevada, Las Vegas School of Medicine

Úvod

Vzdělávat a školit naše budoucí lékaře...Poskytovat výzkumem řízenou, soucitnou, rutinní a speciální péči... Lékařská fakulta Kirka Kerkoriana při UNLV transformuje zdravotnictví v jižní Nevadě od roku 2017. Poskytujeme vysoce kvalitní inovativní vzdělávání, výzkum, a vynikající klinickou péči, která uspokojí potřeby zdravotní péče rostoucí a různorodé populace Nevady.

Lékařská fakulta Kirka Kerkoriana v UNLV bude sloužit našim pacientům, studentům, lékařským odborníkům a komunitě jako transformační síla pro zlepšení zdravotní péče v Nevadě. Toho je dosaženo poskytováním na důkazech založených, inovativních středisek excelence v lékařském vzdělávání a výzkumu, ve spojení s nákladově efektivní a vysoce kvalitní péčí, která zlepšuje zdraví členů naší komunity po celou dobu jejich života, čímž se stává nedílnou součástí Academic Health Center. a vytváření kultury spolupráce prostřednictvím inkluze a dokonalosti.

Místa

 • Las Vegas

  Fire Mesa Street,2410, 89128, Las Vegas

  Programy

   Instituce také nabízí:

   Otázky