Keystone logo
University of Nevada, Las Vegas Howard R. Hughes College of Engineering

University of Nevada, Las Vegas Howard R. Hughes College of Engineering

University of Nevada, Las Vegas Howard R. Hughes College of Engineering

Úvod

Howard R. Hughes College of Engineering nabízí bakalářské, magisterské a doktorské tituly více než 2 000 studentům v devíti odděleních.

S více než 70 fakultami na plný úvazek vytvořila vysoká škola ucelený učební plán spojením praktických a empirických znalostí s matematickými a vědeckými základy a principy, což poskytuje pevný základ pro úspěšnou kariéru ve strojírenství a informatice.

Oblasti strojírenství a informatiky pokryté misí školy jsou: Civilní a environmentální inženýrství, informatika, elektrotechnika a výpočetní technika a strojírenství. Vysokoškolský a postgraduální studijní program v těchto oblastech poskytuje zaměstnancům místní a regionální průmysl. Někteří z těchto studentů dostávají příležitost stát se inovátory a podnikateli díky jejich výcviku a vzdělání na vysoké škole. Kromě toho studijní programy v oboru zábavního inženýrství a stavebnictví slouží jedinečným místním potřebám pohostinského průmyslu.

Výzkum a vývoj

Naše postgraduální programy prospívají díky financovanému výzkumu. Nejenže školí naše absolventy, aby se stali inovátory, ale také vedou k inovacím, které mohou být zdrojem příjmů pro univerzitu a místní ekonomickou diverzifikaci.

Servis

Školení a znalosti poskytované našim studentům je připravují na službu místním průmyslovým odvětvím a komunitě. Studenti, fakulta a zaměstnanci jsou zapojeni do různých služeb poskytovaných komunitě a povolání.

Místa

  • Las Vegas

    South Maryland Parkway,4505, 89154, Las Vegas

    Otázky