Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
University of Nevada, Las Vegas College of Fine Arts

University of Nevada, Las Vegas College of Fine Arts

University of Nevada, Las Vegas College of Fine Arts

Úvod

Být studentem výtvarného umění znamená zvýšit své fyzické, intelektuální a kulturní povědomí. Program výtvarného umění UNLV připravuje studenty na profesionální kariéru tím, že jim pomáhá zdokonalovat a zdokonalovat jejich talent. Studentům je k dispozici široká škála školních areálů, včetně divadel, divadelních sálů, studií a architektonické knihovny. Náš program rezidence umělců přináší do UNLV vynikající tvůrce. Také je přináší do učebny.

Vysoká škola výtvarných umění nabízí v akademickém roce v průměru 4,4 veřejných představení a výstav týdně. Tyto události se liší od profesionálních prezentací, jako je Newyorská filharmonie a Americké baletní divadlo, po koncerty představené fakultou a studenty, přednášky nabízené významnými umělci / spisovateli / kritiky, jako je Seamus Heaney, výstavy studentských prací v galeriích a filmová série UNLV.

Vysoká škola výtvarných umění, kreativní vazba zakotvená v živé a rozmanité kultuře Las Vegas, odvážně zahajuje vizionáře, kteří prostřednictvím spolupráce, stipendia a inovací transformují globální komunitu.

Na UNLV osvětlujeme sílu umění uprostřed dechberoucího pokroku ve vědě a technologii. Přitom vytváříme globální destinaci v čele transformace umění a designu. Abychom toho dosáhli, podporujeme u našich studentů, učitelů a zaměstnanců agenturu, vynalézavost, řešení problémů a myšlenky na velké myšlenky. Děláme vzdělávání relevantní prostřednictvím osnov a efektivních výsledků učení. Jsme vášniví a soucitní, zásadoví a podpůrní, radostní a laskaví. Věříme v inkluzi, invenci, transformaci, zapojení a důslednost. Tyto zásadní zásady podporují veškeré naše úsilí a vedou nás při plnění našeho poslání.

Místa

  • Las Vegas

    South Maryland Parkway,4505, 89154, Las Vegas

    Otázky