Keystone logo
University of Neuchâtel

University of Neuchâtel

University of Neuchâtel

Úvod

Stimulující prostředí pro studium a výzkum ve Švýcarsku

The University of Neuchatel (UniNE) je mezinárodně uznávaná instituce, stejně jako univerzita v lidském měřítku. S 4380 studentů ze Švýcarska a za (téměř 20% studentů ze zahraničí), poskytuje kvalitní výuku a podporu. Bakalářské a magisterské tituly jsou kompatibilní s většinou ostatních evropských vysokých škol a jsou v souladu s očekávání společnosti v různých inovativních a špičkových oborech.

Na půli cesty mezi Ženevě a Curychu, ve středu Evropy, UniNE je ideálním místem pro ty, kteří chtějí studovat nebo provádět výzkum na vysoké úrovni v nádherném prostředí, v blízkosti jezera a hory. V Neuchâtel, studentů a výzkumníků aktivity probíhají po celém městě, ale v různých míst v okolí. Tím je zajištěno v úzkém kontaktu a vzájemné pomoci, zejména mezi začátečníky i pokročilé.

Základní fakta a čísla

4380 studentů Téměř 60% z nich žena 552 doktorandi více než 40% z vnější Švýcarsko 740 zaměstnanci (FTE ekvivalent) z nichž téměř 70% jsou učitelé 935 stupňů udělen v listopadu 2011

historie

The Academy of Neuchatel byla založena v roce 1838. To dluží jeho porodní nejen získat silnou politickou vůli poskytovat region s vysoce kvalitním vzdělávacím zařízení, ale také na geologa a paleontologa Louis Agassiz který učinil významný vědecký pokrok v té době. V roce 1866 byla akademie složená z Filozofické fakulty, přírodovědecké fakulty a Právnické fakulty, stejně jako některé instituce na úrovni středních škol. V roce 1873, byla přidána teologická fakulta. Vyhláškou velké rady ze dne 18. května 1909, Akademie Neuchatel byla oficiálně založena jako University of Neuchatel.

Kromě přejmenování instituce, 1910 zákon o vysokých školách vytvořila obchodní školu, a dal studentům možnost absolvovat doktorské studium na všech fakultách. Od svého založení se UniNE se vždy snaží poskytovat vzdělání na nejvyšší možné úrovni. Jeho malá velikost propůjčuje jí dynamiku a flexibilitu potřebnou k dosažení tohoto cíle.

Proč si vybrat University of Neuchatel

Závazek k inspirovat a inspirující výuce

Co odlišuje University of Neuchatel nade vše je kvalita jejího pedagogických pracovníků. Při pronájmu, abychom zajistili, že každý učitel má pokročilé schopnosti a mezinárodní reputaci v rámci své oblasti výzkumu. V důsledku toho se naši profesoři jsou velmi vášnivý o tom, co učí - ale to není všechno. Učit u UniNE, musí také splňovat vysoké pedagogické normy tak, aby mohly sdílet své znalosti v inspirujícím způsobem pro jejich studenty.

Rychlý prohlédnout prostřednictvím našeho odborníka "kdo je kdo" vám pomůže poznat některé z našich profesorů.

Kongeniálního místo ke studiu

Na rozdíl od větších univerzitách, anonymita nevylučuje přenocovat na University of Neuchatel. Naopak, lidé poznat jeden druhého - diskutují a vyměňují si nápady a studenti často narazit na jejich učitelé ze třídy. Tam je smysl pro solidaritu a podporu mezi studenty, zejména mezi pokročilé i začátečníky. To vám umožní budovat přátelství, které vám vydrží po celou dobu své profesionální kariéry i svého života mimo ni.

Unikátní výukové metody

Na University of Neuchatel, studenti aktivně podílet na výuce, pomoci s porozuměním a zvýšení efektivity práce. Skupinkách, semináře a exkurze jsou často organizovány na rozdíl od větších univerzitách, ve kterém jsou tyto formy výuky jsou často nedostupné, vzhledem k tomu, že více než sto studentů se může účastnit jeden kurz.

Studenti z celého světa

The University of Neuchatel má mezinárodní pověst: 21% studentského sboru pochází z oblastí mimo Švýcarska (cca 100 národností). Takový kulturní rozmanitost je velkým přínosem, a to jak z hlediska výuky a atmosféra na akademické půdě.

Zapojování studentů v oblasti výzkumu

Díky relativně malé velikosti z University of Neuchatel, studenti mohou být aktivními účastníky, spíše než jen publikum. Jsou zahájeny do vytváření znalostí velmi brzy ve svých studiích. Kromě bakalářských studentů (v některých oblastech) a mistrovské mají studenti možnost účastnit se projektů s doktorandy a jinými výzkumníky. Zapojení studentů magisterských v oblasti výzkumu otevírá zajímavé možnosti pro profesní rozvoj. Opravdu, mnoho instituty University of Neuchatel vytvořily vazby s firmami na národní i mezinárodní úrovni.

Místa

  • Neuchâtel

    Avenue du 1er-Mars 26 CH-2000 Neuchâtel, , Neuchâtel

    Otázky