Keystone logo
University Of Montpellier (Universite De Montpellier)

University Of Montpellier (Universite De Montpellier)

University Of Montpellier (Universite De Montpellier)

Úvod

Akademické a výzkumné standardy University of Montpellier ( UM ), které vyrostly přes 8 století akademické a vědecké tradice, nabízejí vše pro splnění dnešních vzdělávacích potřeb a provádění průkopnického výzkumu.

Špičkový výzkum na univerzitě v Montpellier těží z více než dvaceti technologických platforem na vysoké úrovni a vytváří hodnotu navazováním úzkých vazeb se společnostmi se sídlem v Montpellier a regionálním místě. Tyto platformy nabízejí nejmodernější technologické vybavení a poskytují konkurenceschopné a kvalitní služby.

S 250 magisterskými programy, 150 bakalářskými (včetně odborných) programů a 55 národními diplomy ve zdravotnických studiích je nabídka školení University of Montpellier široká a sahá od inženýrství a věd přes biologii a chemii až po politické vědy, agroenvironment, obchodní vědy, právo a ekonomie.

V neustále se měnícím světě rozvíjející se aplikace znalostí mají studenti, kteří se rozhodnou studovat na univerzitě v Montpellier, příležitost vybudovat vzdělávací projekt a připravit se na budoucí zaměstnání. Díky podpoře a příspěvkům MUSE podporuje University of Montpellier akademické inovace a excelence vzdělávacích programů v souladu s mezinárodními standardy.

University of Montpellier je aktivně zapojena do klíčových strategických partnerů po celém světě prostřednictvím mnoha dohod o spolupráci, z nichž některé zahrnují výměnné programy. Účelem těchto dohod je podpora akademické mobility a posílení pedagogické a vědecké spolupráce.

Areál University of Montpellier se skládá ze 4 hlavních kampusů umístěných v Montpellier a přístupných veřejnou dopravou. Díky mnoha službám a vybavení, včetně sportovních zařízení poblíž, si studenti užívají optimální studijní a pracovní podmínky v rostoucí, dynamické a sluncem zalité evropské metropoli na jihu Francie.

Místa

  • Montpellier

    163 rue Auguste Broussonnet – 34 090 Montpellier, 34090, Montpellier

    Otázky