Keystone logo
University Of Montana Western

University Of Montana Western

University Of Montana Western

Úvod

Společnost Montana Western byla založena v roce 1893 a je institucí zavázanou k výuce, učení a úspěchu studentů.

Abychom tento závazek podpořili, naše fakulta a zaměstnanci navrhli Experience One, vzdělávací program jedinečný ve veřejném vysokoškolském vzdělávání. Studenti zde absolvují jeden kurz po druhém, což jim umožňuje nejen zaměřit se na jednu oblast průzkumu, ale zapojit se do praktického učení v reálném světě.

Naši oceňovaní členové fakulty se zaměřují na jednu skupinu studentů najednou, často včetně zkušeností s učením v komunitě, obchodních místech, národních parcích, polích a potokech. Naši oddaní zaměstnanci zajišťují, aby západní studenti v Montaně dostávali poradenství a podporu od prvního dne.

Výsledky, více než deset let po vytvoření Experience One, jsou mimořádné. Studenti v Montana Western dokončují to, co začínají. Vedeme stát v růstu zápisu, procento absolvovaných kurzů, počet stupňů, dokonce i průměrná kreditní zátěž, kterou studenti absolvují. To vše přispívá k méně promarněným hodinám, méně promarněným dolarům a lepšímu učení. Naši absolventi jsou vysoce konkurenceschopní, ať už vstupují na trh práce nebo pokračují v postgraduálním studiu.

To vše se odehrává v mimořádném prostředí, v půvabném a živém městě Dillon, které je obklopeno nádhernými horskými pásmy a údolími jihozápadní Montany a na západním okraji ekosystému Greater Yellowstone.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • Dillon

    South Atlantic Street,710, 59725, Dillon

    Otázky