Keystone logo
University of Michigan-Flint Master Of Science V Počítačové Vědě A Informačních Systémů
University of Michigan-Flint

Master Of Science V Počítačové Vědě A Informačních Systémů

Flint, Spojené státy americké

2 Years

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 659 / per credit *

Smíšené, Dálkové studium, Na kampusu

* za hodinu kreditu: 659 $ ve státě, 986 $ ve státě (podzim - 1. května (garantovaná protihodnota / mezinárodní termín pro studenty *)

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Proč UM-Flint

Co odlišuje program Computer Science & Information Systems (MS) společnosti UM-Flint?

Program Master of Science (MS) v oblasti informatiky a informačních systémů nabízí koncentrace v oblasti informatiky nebo informačních systémů, jakož i přípravné zrychlené sledování pro ty, kteří nemají znalosti z oblasti informatiky. Připravuje vás na vstup a vynikající kariéru jako vedoucí technologické týmy správce, analytika, návrháře, vývojáře nebo programátora.

Flexibilní formát

Ať už žijete daleko od kampusu nebo v jeho blízkosti, MS v oblasti informatiky a informačních systémů je navrženo tak, aby vyhovovalo vašemu životu a cílům. Učebna Cyber vám umožňuje přizpůsobit vaše zkušenosti s učením. Využijte pohodlí vzdáleného online učení, osobní setkání ve třídě nebo kombinaci obou. Náš přístup předefinuje tradiční zážitek ve třídě plynulým spojením výuky online a online.

Cyber Classroom

Nechte se ponořit do přednášek zachycených v našem jedinečném zážitku z počítačové učebny prostřednictvím pokročilého robotického audio-video záznamového systému. Systém zpracovává více kamer, mikrofonů a digitálních vstupních zařízení, jako jsou digitální bílé tabule a fotoaparáty dokumentů, s inteligentním autonomním záznamovým systémem pro zachycení všeho s čistotou. Jako online student budete moci komunikovat s fakultou prostřednictvím našeho systému pro správu obsahu BlackBoard® online. Budete mít také možnost využít funkci přehrávání na vyžádání, což vám umožní sledovat přednášky tolikrát, kolikrát je třeba, abyste pochopili koncepty.

Možnosti koncentrace

Koncentrace počítačových věd - Tento přísný program je navržen tak, aby vám poskytoval důkladné, nejmodernější znalosti kritických počítačových technologií. Kurz ponoří studenty do různých oborů informatiky včetně algoritmů, architektury, umělé inteligence, databází a vytváření sítí.

Koncentrace informačních systémů - Tento inovativní program nabízí dvě možnosti: Business Information Systems a Health Information Systems. Vyberte si obor, který podporuje vaše profesionální cíle a zájmy, abyste získali specializované školení potřebné pro váš obor kariéry. Ti, kteří sledují dráhu Business Information Systems, mohou doplnit technologické kurzy o obchodní kurzy včetně účetnictví, podnikové ekonomiky, podnikání, globálního managementu a kvantitativní analýzy. Ti, kteří dokončují sledování zdravotnických informačních systémů, mohou absolvovat další kurzy finančního managementu, správy a politiky ve zdravotnictví a právních záležitostí, aby si přizpůsobili své vzdělávací zkušenosti.

Dvojité stupně

Studenti v duálním studijním programu mají možnost absolvovat dva tituly: Master of Science (MS) v oboru počítačových věd a informačních systémů se zaměřením na informační systémy a Master of Business Administration (MBA) se zaměřením na počítačové informační systémy. Více informací o titulu je k dispozici zde .

Zkušenosti v reálném světě

Znalosti získané ve třídě a výzkum budete moci aplikovat na technologii na UM-Flint prostřednictvím smysluplných technologických projektů s aplikacemi v reálném světě. Zaměření programu na týmovou práci na projektu vám umožní vybudovat dovednosti spolupráce, které potřebujete, abyste byli efektivním členem týmu a vůdcem.

Zrychlená volba

Tato možnost, která je k dispozici studentům bez vysokoškolského vzdělání v oboru výpočetní techniky nebo příbuzného oboru, obvykle sestává z pěti kurzů zaměřených na základní kompetence sítí, architektury, algoritmů a databází. Ti, kteří mají vysokoškolské vzdělání v oboru svobodných umění nebo podnikání, mohou být požádáni o absolvování dalších matematických a programovacích kurzů. Všechny předpoklady Fast Track jsou vyučovány ve formátu počítačové učebny.

Dráha disertační práce

Ať už vyberete jakoukoli koncentraci, pak si budete moci vybrat mezi stopou disertační práce nebo trasou bez dizertační práce. Dráha práce vyžaduje, aby studenti vypracovali výzkumnou práci a provedli ústní obhajobu kromě povinné výuky. Studenti, kteří absolvují netrestní zkoušku, absolvují doplňující zápočty z volitelných předmětů na postgraduální úrovni a dosáhnou uspokojivého výkonu při ukončení magisterské zkoušky.

Výsledek

Program absolvuje zhruba padesát studentů ročně. Také jsme měli řadu studentů, kteří pokračovali v doktorských studiích na předních regionálních institucích, včetně Michiganské státní univerzity, Wayne State University, Purdue University a Oakland University.

Na UM-Flint se hojně využívají možnosti výuky, výzkumu a nových technologií ve třídě. Jeden nedávný příklad viděl fakultu informatiky a studenty spojit své síly s těmi z katedry ošetřovatelství, aby vytvořili vzdělávací videohru, která studentům ošetřovatelství pomůže naučit se poskytovat shodnou péči pacientům různého kulturního prostředí.

Přijetí

Požadavky

Upřednostňuje se bakalářský titul z regionálně akreditované instituce v oboru informatiky, počítačových informačních systémů nebo počítačového inženýrství. Žadatelé s dalšími vysokoškolskými tituly mohou vstoupit do programu, když dokončují kurzy Fast Track, aby mohli rychle dosáhnout požadovaných znalostí.

Minimální celkový průměrný bodový bod bakalářského hodnocení 3,0 na stupnici 4.0

Státní oprávnění pro online studenty

V posledních letech federální vláda zdůraznila, že je třeba, aby univerzity a vysoké školy byly v souladu se zákony distančního vzdělávání každého jednotlivého státu. Pokud jste studentem mimo stát, který se chce přihlásit do online programu, navštivte prosím stránku Státní autorizace a ověřte stav UM-Flint ve vašem státě.

Použití

Chcete-li být zváženi pro přijetí, odešlete online přihlášku níže. Další materiály lze zaslat e-mailem nebo doručit na Office of Graduate Programmes, 251 Thompson Library.

 • Žádost o přijetí absolventa
 • 55 $ aplikační poplatek (nevratný)
 • Zúčastnili se oficiální přepisy ze všech vysokých škol
 • Tři doporučující dopisy od jednotlivců, kteří mohou zhodnotit vaši vědeckou a / nebo odbornou způsobilost (alespoň jedno doporučení musí být z akademického hlediska). Tento požadavek se vzdává všech absolventů University of Michigan University.
 • Prohlášení o účelu popisující vaše cíle pro postgraduální studium a důvody pro výběr tohoto programu
 • Zahraniční studenti musí předložit další dokumentaci.

Mezinárodní požadavky

Kromě materiálů požadovaných od všech studentů musí zahraniční studenti v době podání žádosti poskytnout další dokumentaci:

 • Osvědčení o absolvování nebo diplom uvádějící udělení bakalářského titulu a datum jeho udělení. (Pokud jste navštěvovali vysokou školu nebo univerzitu, která obsahuje informace o titulu na přepisovém nebo známkovém listu, není certifikát ani diplom nutný.)
 • Angličtina: Pokud angličtina není vaším rodným jazykem, musíte prokázat znalost angličtiny.
 • Finanční certifikace: Mezinárodní studenti, kteří hledají vízum F-1, musí předložit formulář čestného prohlášení o finanční podpoře s podpůrnou dokumentací. K tomuto dokumentu lze přistupovat prostřednictvím služby iService. Slouží k určení, zda máte nárok na přijetí.

Požadavky na znalost angličtiny

Pokud angličtina není vaším rodným jazykem, i když jste v současné době občanem USA nebo máte trvalý pobyt a bez ohledu na to, jak dlouho jste v USA pobývali nebo jste se vzdělávali *, musíte prokázat znalost angličtiny poskytnutím důkazů jedním z těchto způsobů:

 1. Absolvujte test angličtiny jako cizího jazyka (TOEFL), test mezinárodního anglického jazykového testovacího systému (IELTS), test Michigan English (MET) (nahrazuje MELAB) nebo zkoušku na osvědčení o odborné způsobilosti v angličtině (ECPE). Skóre nesmí být starší než dva roky.
  • Minimální přijatelné skóre pro přijetí je následující:
   • Papírový test TOEFL: celkem 560
   • TOEFL iBT: celkem 84
   • IELTS: 6,5 (akademické psaní)
   • Duolingo: 110
   • MET: celkové skóre 52 (úroveň B2)
   • ECPE: Osvědčení o způsobilosti
 2. Uveďte úřední přepis ukazující stupeň získaný na akreditované americké vysoké škole nebo univerzitě NEBO stupeň získaný na zahraniční instituci, kde byl vyučovacím jazykem výhradně angličtina ** NEBO úspěšné dokončení („C“ nebo vyšší) ENG 111 nebo ENG 112 nebo jeho ekvivalent.

Zvláštní požadavek pro občany Indie: Žadatelé, kteří navštěvovali instituci v Indii, kde vyučovacím jazykem byla výhradně angličtina, nemohou tuto metodu použít výhradně ke splnění požadavků na jazykovou způsobilost angličtiny. Žadatelé, kteří se zúčastnili ověřené anglicko-střední instituce, musí rovněž předložit schválené testovací skóre nebo použít jednu z dalších schválených metod. Ti, kteří mají skóre 5.0 IELTS, budou mít nárok na standardní vstup a nebudou mít žádné další požadavky na znalost angličtiny; ti, kteří mají skóre nižší než 5,0 IELTS, nebudou přijati.

* Pokud jste občanem USA nebo máte trvalý pobyt a chcete se tohoto požadavku vzdát, můžete svůj případ předložit řediteli programu CSIS. Ředitel musí zaslat případ děkanovi postgraduálních programů. Musíte poskytnout dostatečné důkazy o tom, že máte požadovanou znalost angličtiny.

** Univerzita si vyhrazuje právo požadovat od uchazeče předložení dalšího dokladu o angličtině, pokud nezávislé zdroje nemohou ověřit, že vyučovací jazyk byl výhradně anglický jazyk.

Data aplikace

Všechny aplikační materiály odevzdejte Úřadu postgraduálního studia do 17 hodin v den uzávěrky přihlášek. Tento program nabízí průběžné přijímání s měsíčními kontrolami aplikací. Aby mohly být všechny žádosti přijaty k přijetí, musí být předloženy nejpozději:

 • Pád - 1. května (garantovaná úvaha / mezinárodní studentský termín *)
 • Na podzim - 1. srpna (pokud to prostor dovoluje, pouze občané USA a trvalí obyvatelé)
 • Zima - 1. října (garantovaná úvaha / mezinárodní studentský termín)
 • Zima - 15. listopadu (pouze občané USA a trvalý pobyt)
 • Jaro - 15. března (pouze občané USA a osoby s trvalým pobytem)

* Musíte být požádáni o přijetí do termínu předčasného přezkumu, abyste byli způsobilí pro stipendia, granty a výzkumné asistentky.

Převod úvěru

Se souhlasem Výboru pro absolventy CSIS mohou studenti převést, nebo si zvolit jako postgraduálního kandidáta na titul (NCFD), až šest kreditů postgraduálních kurzů v oblasti informatiky a informačních systémů.

Přijímací řízení

O Škole

Otázky

Podobné kurzy