Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
University of Michigan-Flint

University of Michigan-Flint

University of Michigan-Flint

Úvod

Vítejte! Dorazili jste k bráně do každého oddělení na University of Michigan-Flint . Níže je uveden úplný seznam akademických a správních oddělení.

Pro ty, kteří se chtějí dozvědět více o tomto kampusu University of Michigan, podívejte se na tyto odkazy pro více informací:

  • Oddělení: Úplný seznam všech akademických a správních oddělení na University of Michigan-Flint .
  • Hodiny budovy / Mapa kampusu: Získejte kompletní seznam všech hodin budovy a použijte naši praktickou mapu UM-Flint a pokyny , které vám pomohou dorazit a navigovat po kampusu.
  • Akreditace: Najdete kompletní seznam všech akreditací přijatých University of Michigan-Flint .
  • Informace pro spotřebitele: Tato stránka je kompendiem institucionálních údajů pro různé oblasti univerzity.
  • Prozkoumejte Flint: Nachází se v samém srdci Downtown Flint, univerzita je ve středu komunity . S novými restauracemi a celostátně uznávaným farmářským trhem a druhým největším státním muzeem umění má naše rodné město hodně co nabídnout studentům UM-Flint.
  • Vládní a komunitní vztahy: Členové komunity se mohou spojit s UM-Flint prostřednictvím vládních a komunitních vztahů. Zjistěte, jak navázat partnerství s univerzitou při vaší příští iniciativě nebo akci.
  • Historie: Již 64 let poskytuje UM-Flint studentům v srdci města Flint vynikající vzdělávací zkušenost. Zjistěte více o prvním kampusu UM mimo Ann Arbor.

Studentský život na University of Michigan-Flint

Studentský život je nezbytnou součástí celkové zkušenosti studentů na University of Michigan-Flint . V UM-Flint se můžete připojit nebo vytvořit kluby a organizace, najít příležitosti k vedení, odpočinout si při sportu a rekreaci, získat nové přátele, dobrovolně a mnohem více.

Divize studentských záležitostí vede studentský život v UM-Flint. 11 jednotek divize nabízí více než 90 studentských klubů a organizací, rekreační a klubové sporty, poradenství, veterány a přístupné služby, bydlení a učení, programy přístupu a příležitostí a další. V celém areálu najdete pečující, inkluzivní a příjemné prostředí.

Mise

The Division of Student Affairs at UM-Flint advances the holistic development of well-rounded students through sponzoring educationly-Purposed activities, provide co-curricular engagement options, and support a vary, fair, and inclusive campus of students, scholars, and občany.

Vidění

Pěstování komunity spolupráce a sounáležitosti propagací a podporou rozvoje ucelených vůdců, kteří pozitivně ovlivňují jejich pracoviště, komunity a společnost.

Sloupy a základní hodnoty

DSA přispívá k úspěchu studentů a akademickému podnikání prostřednictvím přístupu, který zahrnuje pět základních hodnot: komunita a sounáležitost; spravedlnost a začlenění; zapojení a vedení; zdraví a wellness; a kurikulární a integrativní učení. Zaměstnanci jsou tu, aby vám během svého studia jako student UM-Flint nabídli povzbuzení, zapojení, růst a podporu.

Komunita a sounáležitost: Pracujeme na budování komunity a pomáháme každému studentovi UM-Flint pochopit, že patří. Dále, jako regionální, komplexní městská univerzita, naše inkluzivní komunita přesahuje hranice kampusu, když pracujeme na budování komunity v celém regionu.

Rovnost a inkluze: Uznáváme mnoho různých sociálních identit zastoupených v tomto kampusu a ve snaze o rovnost a inkluzi pomáháme zvyšovat povědomí a potvrzení našich různých identit a zkušeností a pracujeme na nápravě systematického útlaku a vyloučení i individuální zaujatosti .

Angažovanost a vedení: Uznáváme, že angažovaní studenti a vedoucí studentů mají ve třídě lepší výkon a jsou lépe připraveni stát se angažovanými občany a vůdci ve svých profesích a komunitách po ukončení studia. Proto při podpoře úspěchu studentů poskytujeme příležitosti k zapojení a vedení, které podporují holistický rozvoj studentů.

Zdraví a wellness: Podporujeme blahobyt studentů v mnoha dimenzích, včetně fyzické, sociální, intelektuální a emoční. Mnoho kanceláří v divizi pro studentské záležitosti má za cíl podporovat celkový blahobyt a poskytovat zdroje studentům v těchto různých oblastech.

Společné kurikulární a integrační učení: Podporujeme příležitosti pro studenty, aby uplatnili dovednosti kritického myšlení a znalosti ve třídě, aby mohli navázat spojení napříč obory a v reálných situacích. Prostřednictvím společných kurikulárních a vzdělávacích aktivit připravujeme studenty na úspěch na univerzitě i mimo ni.

Změňte své vzdělání v Michiganu.

Zažijte vynikající michiganské vzdělání v srdci rozvíjející se kultury města. Získejte praktické znalosti a dovednosti, které platí pro svět za zdmi učeben. Učte se učením spolu s mentorskou fakultou, která jde příkladem. A dokončete s titulem, který vás zvýší. Stupně University of Michigan oddělují naše absolventy - a připravují je na to, aby smysluplně přispívali organizacím a komunitám, které vedou.

Stupně, které vás žádají

Vyberte si z více než 120 vysokoškolských studijních programů, které vás připraví na vaši budoucnost tím, že se zaměří na relevantní problémy dneška.

Zapojené učení

Jako student UM-Flint budete mít příležitost zapojit se do své komunity při přípravě své budoucnosti. Vytvořili jsme akademickou tradici, která studenty povzbuzuje k tomu, aby to, co se učí ve třídě, využili k řešení skutečných výzev ve svých komunitách. Z této zkušenosti vylezete lépe připraveni dát své vzdělání a titul do práce, stejně jako zbytek našich více než 40 000 absolventů .

Cenově dostupná dokonalost

UM-Flint je trvale jednou z nejdostupnějších čtyřletých veřejných univerzit v Michiganu. Díky našemu stipendijnímu programu Freshmen Merit Scholarship nabízí UM-Flint nová ocenění pro nováčky až do výše 7 000 $ ročně, přičemž jsou k dispozici omezená ocenění za plnou jízdu. Abychom vám pomohli získat titul v Michiganu ještě dostupnějším, nabízíme velký výběr balíčků finanční pomoci , včetně grantů, flexibilních platebních plánů, pracovních míst v kampusu a dalších stipendií.

Udělejte dopad

V UM-Flint budete součástí komunity studentů, učitelů a absolventů, kteří se zavázali vést pozitivní změny ve světě. Tento závazek si vysloužil uznání UM-Flint od Prezidentovy čestné listiny komunitních služeb vysokoškolského vzdělávání a Nadace Carnegie. Naši studenti významně mění. Budete také.

Život na kampusu

V UM-Flint je toho víc než ve třídě. Zde budete součástí živé kultury kampusu, která vás vybízí k zapojení. S více než 80 studentskými organizacemi a rostoucím seznamem klubových sportovních týmů najdete spoustu způsobů, jak se spojit a zapojit se. Areál vhodný pro dojíždění nabízíme také dvě koleje, které jsou výhodně umístěné a nabízejí spoustu vybavení. Ať už žijete na akademické půdě nebo mimo ni, o našem kampusu budete uvažovat jako o své komunitě.

Správně

V UM-Flint budete mít přístup k celé řadě zdrojů, které očekáváte od velké univerzity v malé komunitě podporující kampus. S více než 8 500 studenty a poměrem fakulty / student 14: 1 podporuje velikost UM-Flint vztahy, které umožňují osobní učení a mentorství učitele.

Správné umístění

Jako student UM-Flint budete mít příležitost studovat v dynamickém městském prostředí, které zažívá vzrušující transformaci. A můžete být jeho součástí. Nachází se v samém srdci Flintovy městské rekonstrukce, náš areál v centru města patří mezi nejbezpečnější ze všech veřejných univerzit v Michiganu. Je to také jen hodina jízdy do East Lansing, Ann Arbor, Saginaw, Detroitu a Kanady - a dostanete se tak blízko k nejlepším cílům regionu.

Poznejte University of Michigan-Flint !

Máme několik způsobů, jak se zapojit do kampusu. Nejlepším způsobem, jak se rozhodnout, zda škola opravdu odpovídá vašemu životnímu stylu, je zúčastnit se události, prohlédnout si kampus a promluvit si s aktuálními studenty, učiteli a zaměstnanci. Máme řadu virtuálních způsobů, které vám pomohou rozhodnout, zda je pro vás University of Michigan-Flint tím pravým.

Prohlídky kampusu

Navštivte naši stránku s prohlídkou kampusu a podívejte se na prohlídky vedené některými z našich Ambasadorů přijetí.

Online návštěvy

Podívejte se na naši stránku s online návštěvami a setkejte se s poradcem pro přijetí prakticky!

Osobní schůzky

Náš přijímací tým je připraven odpovědět na vaše dotazy týkající se UM-Flint a přijímacího řízení. Najděte si svého přijímacího poradce a naplánujte si online schůzku ještě dnes!

Mezinárodní studentské přijetí

UM-Flint vítá prosperující mezinárodní komunitu studentů a pedagogů. Studenti pocházejí z celého světa kvůli přísným akademickým programům, malému kampusu, vynikajícímu poměru student-fakulta a vysoce respektovanému titulu University of Michigan. Těšíme se, až vás přivítáme v naší globální komunitě kampusu. Zjistit více.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • Flint

    303 E. Kearsley Street, MI 48502, Flint

Otázky