Keystone logo
University of Louisiana at Lafayette College of the Arts Mistr hudebního výkonu
University of Louisiana at Lafayette College of the Arts

Mistr hudebního výkonu

Lafayette, Spojené státy americké

Request duration

Angličtina

Request pace

Request application deadline

Sep 2024

Request tuition fees

Request study format

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Master of Music (soustředění ve výkonu) poskytuje všem studentům hudby akademické a herecké dovednosti potřebné pro profesionální nebo pokračující akademickou práci.

Účel

Rozvíjet odbornou a vědeckou kompetenci ve výkonu. Tento program poskytl Škole hudby komunitu pokročilých studentů v oblasti performance (klasické i jazzové styly), kteří fungují jako vzory pro vysokoškoláky. Interakce a výměna nápadů mezi postgraduálními studenty a fakultou jsou velmi podporovány. Škola hudby má také flexibilitu v přizpůsobování postgraduálního programu tak, aby vyhovoval potřebám a zájmům postgraduálních studentů. Tuto flexibilitu ilustruje soustředění výkonu v klasickém i jazzovém stylu s množstvím dostupných výkonnostních příležitostí prostřednictvím účasti souboru, studia a recitálu.

Studenti jsou úzce mentorováni absolventským koordinátorem a předsedou postgraduálního výboru. Postgraduální komise zůstává stejná pro závěrečný projekt, práci nebo recitál. Absolventská komise slouží také pro závěrečné písemné / ústní zkoušky a poskytuje soudržnost studia pro každého postgraduálního studenta. Asistenti absolventa jsou navíc sledováni fakultou a písemné zprávy jsou předkládány koordinátorovi absolventů z hlediska jejich výukových povinností spolu s návrhy na zlepšení. Protože je program relativně malý, věnuje fakulta každému postgraduálnímu studentovi hodně individuální pozornosti a energie.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy