Keystone logo
University of Louisiana at Lafayette College of Education Master of Education (M.Ed.)
University of Louisiana at Lafayette College of Education

Master of Education (M.Ed.)

Lafayette, Spojené státy americké

Request duration

Angličtina

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Request study format

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Master of Education (M.Ed.) v programu Curriculum and Instruction na UL Lafayette je navržen tak, aby zlepšil pedagogické dovednosti a znalosti obsahu pro certifikované učitele. Získání magisterského studia v osnovách a výuce připraví lidi ve všech fázích jejich učitelské kariéry na reformu, zdokonalení a rozvoj osnov a technik výuky na úrovni základních, středních a středních škol.

Magisterský program v osnovách a výuce je umístěn na celostátně akreditované vysoké škole pedagogické.

Nejlepší v Louisianě: US News & World Report řadí náš Master of Education in Curriculum and Instruction jako nejlepší ve státě.

Náš magisterský studijní program online vzdělávání je nejvhodnější pro učitele, kteří jsou již ve svých učebnách vášniví a zruční a jsou připraveni sdílet své odborné znalosti s ostatními učiteli, školami a školskými systémy. Až na jednu, všechny koncentrace nabízené ve 100% online zrychleném 8týdenním termínu, je tento program ideální pro učitele, kteří chtějí flexibilní rozvrh a učit se od respektovaných a vášnivých profesorů a odborníků.

Oblasti zaměření naší fakulty sahají od integrace technologií ve třídě až po multikulturní vzdělávání a vzdělávání v oblasti sociální spravedlnosti a jsou nadšeni, že s vámi mohou prozkoumat oblasti, které vás nejvíce zajímají.

S pěti koncentracemi, ze kterých si můžete vybrat, můžete přizpůsobit svůj magisterský titul ve vzdělávacím programu. Můžete se zaměřit na výuku matematiky na základních a středních školách, na vedení vedoucích rolí v soukromých školách, na práci se studenty s poruchami učení, rozvíjení dovedností v nepedagogických oblastech, jako jsou vzdělávací technologie a věda o cvičení, nebo na výzkum v oblasti vzdělávání.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy

  • University Master’s Degree in Language Acquisition and Teaching English as a Foreign Language
    • Barcelona, Španělsko
  • Master in Inspection, Direction and Management of Organizations and Educational Programs
    • Valladolid, Španělsko
  • Magistr vzdělání v gramotnosti
    • Rock Hill, Spojené státy americké