Keystone logo
University of London MSc v oblasti kybernetické bezpečnosti
University of London

MSc v oblasti kybernetické bezpečnosti

London, Spojené království

2 Years

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

GBP 9 445 *

Dálkové studium

* Orientační programový poplatek pro země skupiny A: 9445 GBP | Orientační poplatek pro země pásma B: 12 600 GBP

Úvod

Tento magisterský titul je určen pro začínající profesionály, kteří chtějí získat cenný vhled do metod, přístupů a konceptů v oblasti kybernetické bezpečnosti. Dlouhodobě si vybudujete základní základní dovednosti a zároveň získáte praktické zkušenosti s nejnovějšími případovými studiemi v oboru. Naučíte se širokou škálu aktuálních a relevantních témat, která vás připraví na skutečný kariérní úspěch a zajistí, že můžete mít okamžitý dopad v jakékoli organizaci.

Studiem tohoto programu získáte:

Praktické aplikované dovednosti relevantní pro současné a vznikající požadavky v oblasti kybernetické bezpečnosti.

Schopnost ovládat nejnovější a nejdůležitější nástroje, techniky, strategie a technologie.

Schopnost kriticky přemýšlet o tom, jak organizace řídí zabezpečení.

Přímý přístup k profesionálům v oboru se specifickými odbornými znalostmi v klíčových oblastech kybernetické bezpečnosti.

Zkušenosti s prací s případovými studiemi z reálného světa, které odrážejí nové a aktuální výzvy.

Nezávislé kritické a hodnotící dovednosti a intelektuální zvídavost pro celoživotní učení.

Celosvětově uznávaná kvalifikace od jedné z 25 nejlepších univerzit ve Spojeném království s dlouhou historií vedoucího postavení a inovací v oblasti informační bezpečnosti a kybernetické bezpečnosti.

Jak budete studovat

Online podpora

Program je dodáván online a není nutné, abyste v rámci svého studia přicházeli do Velké Británie.

Kreativní interaktivní výuka je poskytována prostřednictvím Coursera (otevře se v novém okně) – největší online výukové platformy na světě, která vám poskytne pohlcující zážitek z učení.

Náš flexibilní online program vám umožňuje pracovat podle vašeho vlastního rozvrhu a vede k celosvětově uznávané kvalifikaci.

Vaše učební zkušenost bude vylepšena přístupnou a atraktivní virtuální výukovou platformou. A existují příležitosti pro sebehodnocení, abyste mohli pochopit svůj vlastní pokrok.

Když se zaregistrujete, umožníme vám přístup na Studentský portál. Díky tomu můžete přistupovat ke svému e-mailovému účtu University of London a dalším klíčovým zdrojům, včetně:

Průvodce pro studenty s užitečnými informacemi o vašem vztahu s University of London až do ukončení studia.

Virtuální výukové prostředí (VLE) vám poskytuje přístup k online Reach Out fóru a diskusním oblastem, které studentům umožňují vzájemnou komunikaci.

Ukázkové testovací otázky a formativní kvízy pomáhají vaší revizi a lektoři pořádají živé výukové webináře a poskytují online podporu během každého studijního sezení.

Jako registrovaný student budete mít bezplatný přístup k University of London s více než 100 miliony elektronických předmětů a další položky si můžete vyžádat prostřednictvím výpůjční služby knihovny v Britské knihovně.

Knihovna Senátu poskytuje bezplatný referenční přístup pro všechny registrované studenty dálkového a flexibilního studia.

Časový závazek

Každý modul s 15 kredity obsahuje týdenní témata odpovídající klíčovým položkám obsahu podrobně popsaným v deskriptorech modulu.

Vaše studium se rovná přibližně 10-12 hodinám řízeného učení týdně na každý 15 kreditový modul, do kterého se zaregistrujete.

Přijímací řízení

Osnovy

Výsledek programu

Poplatek za studium programu

O Škole

Otázky