Keystone logo
University of Liverpool Online Programmes

University of Liverpool Online Programmes

University of Liverpool Online Programmes

Úvod

Úvod

Vítejte v University of Liverpool Online Programmes .

Naše postgraduální programy poskytují dostupnou a pohodlnou cestu k dalšímu vzdělávání a pokroku ve vaší kariéře. Získáte vysoce uznávanou kvalifikaci od prestižní britské univerzity a člena Russell Group, skupiny 24 britských univerzit vedených výzkumem, které se zavázaly udržovat nejvyšší možné standardy výzkumu a vzdělávání.

Portrét koncentrované zralé obchodní ženy pracující na přenosném počítači, zatímco sedí doma u stolu

Proč studovat s University of Liverpool Online Programmes

Všechny naše programy byly speciálně navrženy pro online výuku. Výuka a hodnocení jsou flexibilně poskytovány prostřednictvím naší nejmodernější výukové platformy, která vám poskytuje přístup ke všem zdrojům a podpoře potřebné k dokončení studia online. Po úspěšném absolvování programu budete pozváni k promoci v krásném kampusu Liverpoolské univerzity v severozápadní Anglii.

O nás

University of Liverpool nabízí online programy od roku 2000. Jsme uznáváni jako jeden z předních evropských poskytovatelů plně online postgraduálních titulů. Se zaměřením na kariérní postup a globální spolupráci jsou naše programy určeny pro ambiciózní profesionály s několikaletou praxí na pracovišti, kteří chtějí získat prestižní kvalifikaci a přitom neslevit ze svých stávajících závazků.

Zblízka pohled shora na afroamerického mladého muže, který píše textové zprávy na moderní klávesnici notebooku, biracální mužský zaměstnanec sedí u stolu a pracuje na počítači, konzultuje s klientem nebo studuje online, technologický koncept

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • Liverpool

    Liverpool, Spojené království

    Otázky