Keystone logo
University of Lincoln MSc Politika, politika a vedení
University of Lincoln

MSc Politika, politika a vedení

Lincoln, Spojené království

1 Years

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Sep 2024

Request tuition fees

Na kampusu

* mezinárodní| domov na plný úvazek: 8 100 GBP ročně

Úvod

Tento program je navržen tak, aby lépe porozuměl tomu, co představuje efektivní vedení a jak se hodnotí a uplatňuje. Navržený kolem série modulů usnadněných akademickými a praktickými týmy a zaměřuje se na vyhodnocování důkazů z výzkumu a praxe v živém prostředí, případové studie a poradenské problémy. Studenti přinesou do kurzu své vlastní organizační zkušenosti, pokud je to vhodné, a budou také těžit z mistrovských kurzů s relevantními řečníky.

Pomocí řady výzev v oblasti politiky a realizace, které jdou napříč disciplinárními, geografickými, organizačními a sektorovými hranicemi, kriticky přemýšlíme o tom, jak může vhled do teorie a praxe vytvářet a udržovat individuální rozvoj, zlepšování organizace a lepší veřejné výsledky. Tento program prosazuje vytváření veřejné hodnoty a etické zapojení s mnoha zájmy zapojenými do spolupráce veřejného, soukromého a třetího sektoru.

Program čerpá z řady oborových specializací v rámci School of Social and Political Sciences a spojuje studenty s lektory, kteří mají odborné znalosti v oblasti výzkumu a mohou studenty podpořit na jejich osobním výzkumu a profesní dráze.

Upřednostňování osobní výuky

Na University of Lincoln se snažíme zajistit, aby zkušenosti našich studentů byly poutavé, podpůrné a akademicky náročné. Během pandemie koronaviru jsme se přizpůsobili vládním pokynům, abychom zajistili bezpečnost našich studentů, zaměstnanců a komunity. Všechna zbývající právní omezení Covid-19 v Anglii byla zrušena v únoru 2022 v rámci vládního plánu pro život s Covid-19 a my jsme přijali bezpečný návrat k osobní výuce na akademické půdě. Tam, kde je to vhodné, je prezenční výuka posílena používáním digitálních nástrojů a technologií a může být doplněna online příležitostmi, pokud tyto podporují studijní výsledky.

Jsme plně připraveni přizpůsobit naše plány, pokud si to změny ve vládních pokynech vyžádají, a budeme se snažit informovat současné i budoucí studenty.

Funkce

Program bude čerpat ze zavedených vazeb s praktiky a odborníky, aby získal praktické pochopení veřejného a politického vedení. Všichni zúčastnění akademici mají zkušenosti s podporou veřejných vůdců a hostující lídři mají zkušenosti jako veřejní lídři.

"Tyto informace byly správné v době zveřejnění (červenec 2023)"

Přijímací řízení

Poplatek za studium programu

O Škole

Otázky