Keystone logo
University of Lethbridge

University of Lethbridge

University of Lethbridge

Úvod

Proč studovat uLethbridgeJako postgraduální student na University of Lethbridge se ocitnete v centru studentského prostředí, které podporuje inovace, kritické myšlení a kreativitu.

Na UL jsme odhodláni pomáhat každému z našich studentů. Od podpory s finanční podporou individuálního poradenství k individualizovanému kariérovému poradenství najdete podporu na každém kroku.

Jako student na U L jste viděni jako partner a kolega. Budete mít příležitost spolupracovat a sdílet své jedinečné nápady, klást otázky a najít odpovědi. Zvoláním většiny našich postgraduálních studentů buď prezentovalo, nebo publikovalo své závěry, přičemž více než 50 procent publikovalo jako první autor.

O společnosti LethbridgeMěsto s téměř 100 000 obyvateli, Lethbridge se nachází na jihu Alberty a je jen kousek od Rocky Mountains, Calgary a amerických hranic. Jsme jedním z nejslunnějších měst Kanady a teplé západní větry Chinook poskytují Lethbridge některé z nejmírnějších zimy v západní Kanadě.

Proč si vybrat University of Lethbridge ?

Dostupné školné pro vynikající programy nabízené oceněnou fakultou.

Přátelská a bezpečná univerzita a komunita.

Přístup k moderním technologiím a nejmodernějším zařízením.

Komplexní služby pro studenty, které vám pomohou uspět v dosažení vašich akademických, osobních a kariérních cílů.

Během studia můžete pracovat a pracovat v Kanadě po dobu až tří let od ukončení studia.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

 • Lethbridge

  4401 University Drive, T1K 3M4, Lethbridge

 • Lethbridge

  4401, University Drive West, T1K 3M4, Lethbridge

  • Calgary

   345-6th Ave SE, Calgary AB, 6032, Calgary

   Otázky