Keystone logo
© BIMM University
University of Kent

University of Kent

University of Kent

Úvod

V žebříčku QS World University Rankings 2024 se Kent umístil na 39. místě ve Spojeném království a je mezi 25 % nejlepších vysokoškolských institucí po celém světě.

Zde v Kentu jsme všichni součástí živé, kreativní a inkluzivní univerzity, která se snaží prosadit svou značku. Když si pro mezinárodní studium vyberete Kent, vybíráte si perfektní bránu do světa za ním. Místo pro odemknutí vašich ambicí. Posunout svou vizi vpřed. Dosažení svých cílů.

Připojíte se k rozmanité komunitě kreativních a kritických myslitelů, kteří vás budou inspirovat a zároveň vyzývat k tomu, abyste posouvali hranice vašeho předmětu. Ať už je vaším dalším krokem zjistit více o vašich zájmech, nebo sledovat dlouhodobou kariéru, budeme spolupracovat, abychom vám pomohli utvářet vaši budoucnost.

Ať už studujete v našich britských kampusech v Canterbury a Medway nebo v našem specializovaném postgraduálním centru v Paříži, v Kentu najdete bezpečné a přívětivé prostředí. Kromě vynikající výuky, která vás vystaví novým nápadům, budete mít přístup k prvotřídnímu vybavení, akademické podpoře a podpoře duševní pohody a řadě mimoškolních příležitostí, jak rozšířit své zkušenosti.

Abychom vás podpořili během studia, náš štědrý stipendijní fond zahrnuje ocenění za hudební a sportovní dokonalost a exkluzivní stipendia pro zahraniční studenty.

Inspirativní výuka vedená výzkumem

Kentův přístup k výzkumu byl vždy interdisciplinární a založený na spolupráci. V nejnovějším Research Excellence Framework (REF) byla potvrzena naše pověst přední světové výzkumné univerzity napříč uměleckými a humanitními vědami, vědami a společenskými vědami. Pro vás to znamená, že se připojíte ke komunitě, která posouvá hranice, je ambiciózní, inovativní a má v úmyslu pozitivně změnit životy lidí. Dozvíte se od předních myslitelů, jejichž práce informuje o jejich výuce a kteří chápou, co je zapotřebí k vytvoření předního světového výzkumu.

Skvělá studentská zkušenost

Se 157 národnostmi v kampusu máte v Kentu svět na dosah ruky. Stanete se součástí naší rozmanité a přátelské komunity a spřátelíte se s lidmi z celého světa prostřednictvím našich mnoha studentských společností, sportovních klubů a mezinárodních skupin.

Oslavte s námi tím, že se připojíte k festivalům a událostem, jako je Diwali, Holi, Den díkůvzdání nebo Čínský Nový rok. Podívejte se také na WorldFest, naši každoroční oslavu naší mezinárodní komunity.

Vaše budoucnost začíná zde

Chceme, aby váš život po absolvování odpovídal vašim ambicím, takže pokud je to možné, zabudujeme do vašeho titulu zkušenosti z reálného světa, které vám pomohou rozvíjet profesionální dovednosti, které potřebujete k úspěchu. Ujišťujeme se, že naše zařízení odrážejí ty, s nimiž se setkáte v průmyslu, abychom vám pomohli pustit se do provozu a poskytli vám vážnou výhodu ve světě absolventů. Svému titulu můžete přidat hodnotu tím, že se rozhodnete absolvovat také rok v průmyslu nebo stáž: skvělý rozvoj pro vás a neocenitelná zkušenost pro vaši budoucí kariéru.

Naše oceňovaná služba Careers and Employability Service poskytuje praktickou podporu od prvního dne až do tří let po absolvování, abyste podpořili to, co přijde dál, nebo abyste zjistili, kam by vás váš titul mohl zavést. Pokud vaše plány zahrnují práci ve Spojeném království po ukončení studia, Kent Union vás podpoří, abyste se přihlásili na Graduate Route.

Vlastnosti kampusu

Ať už studujete v jednom z našich úžasných kampusů ve Spojeném království nebo v našich specializovaných evropských centrech, čeká vás přátelské přivítání a vynikající studentský zážitek. Zde je ochutnávka toho, co můžete očekávat.

Canterbury

Krásné a přátelské město s bohatou historií a domovem téměř 30 000 studentů. Středověké budovy stojí vedle živých barů a hospod a široké škály obchodů a restaurací. Necelou hodinu od Londýna a obklopené městy, vesnicemi, venkovem a plážemi nabízí Canterbury to nejlepší ze všech světů.

Náš kampus s parkem na kopci s výhledem na katedrálu má fantastické výukové, studijní a sociální zařízení včetně vysoce kvalitního studentského ubytování, knihovny Templeman, sportovního centra, lékařského centra, divadla, nočního klubu, kina, restaurací, barů. a obchody.

Medway

V Medway je toho hodně k objevování: historická města, krásné venkovské parky a bary a restaurace u řeky.

Náš kampus Medway je založen na dvou místech – Pembroke a The Historic Dockyard Chatham – a má výjimečné zařízení včetně standardní redakce, laboratoře, postprodukční studia, hudební zkušebny a prostory pro tvorbu digitálních filmů. V kampusu panuje živá a přátelská atmosféra se skvělým jídlem a zábavou za ceny příznivé pro studenty.

Brusel

Brusel, domov institucí Evropské unie, NATO a mnoha dalších mezinárodních organizací a nevládních organizací, je světovým centrem mezinárodních záležitostí. Naše programy toho využívají a naši studenti mají jedinečné příležitosti pro vytváření sítí, akademický rozvoj a profesní postup. K účelovým zařízením našeho centra patří 24hodinové tiché studijní prostory, přednáškové a seminární místnosti a kancelářské prostory pro doktorandy.

Paříž

Paříž, jedno z kulturně nejbohatších měst na světě, se stane vaší třídou, když se vydáte po stopách význačných intelektuálů, kteří žili v tomto pozoruhodném městě a čerpali z něj inspiraci. Obsah všech našich pařížských programů je navržen tak, aby využíval výhod dané lokality, přičemž nedílnou součástí vašeho studia jsou studijní cesty do městských muzeí, umělecké výstavy, archivy, kina a architektonické bohatství.

Naše škola sídlí v Columbia Global Center (Reid Hall), globálním výzkumném a studijním centru sdíleném s partnerskými institucemi, v okrese Montparnasse. Nachází se vedle Latinské čtvrti, čtvrti plné studentského života soustředěného kolem historické Sorbonny.

V Canterbury máme přes 5 300 pracoven a v Medway přes 1 100. V našem kampusu v Canterbury nabízíme širokou škálu vysoce kvalitního studentského ubytování, které splní vaše potřeby a rozpočet. Ať si vyberete kteroukoli možnost, můžete si být jisti bezpečným, pohodlným a přívětivým prostředím.

Ubytování s vlastním stravováním

Perfektní, pokud chcete vařit jídlo a občas večeřet venku. Nabízíme ubytování s vlastním stravováním na Darwin College, Keynes, Turing, Tyler Court a Park Wood a v našem vyhrazeném postgraduálním ubytování na Woolf College.

Ubytování s částečným stravováním

Pokud se nechcete trápit s přípravou všech jídel, naše ubytování s částečným stravováním je ideální. Naše dvě možnosti v kampusu jsou:

Postel a bistro

Tento balíček dostupný pro rezidenty Keynes College a Becket Court zahrnuje snídani a večeři v Dolce Vita ve všední dny a brunch a večeři v Rutherford Dining Hall o víkendech a svátcích.

Postel a Flex

Tento balíček stravování a ubytování, který je k dispozici obyvatelům Eliot a Rutherford Colleges, zahrnuje denní příspěvek ve výši 10 liber, který lze utratit za jídlo na různých místech kampusu, sedm dní v týdnu během semestru.

Liberty Quays

Skvělá možnost ubytování pro naše studenty Medway. Budete bydlet ve svém pokoji s vlastní koupelnou v bytě pro 5 až 8 studentů a každý byt má prostornou kuchyň. Cena ubytování zahrnuje poplatky za energie, připojení k internetu a pojištění osobního majetku.

  Stipendia a financování

  University of Kent má dlouhodobý vztah s Cheveningem, který na univerzitu po mnoho let úspěšně umísťuje učence z celého světa. Kent je hrdý na to, že je partnerem Chevening a nabízí tři partnerská stipendia, kromě standardních stipendií Chevening. University of Kent vítá přihlášky ze všech zemí způsobilých pro Chevening na jakýkoli jednoletý magisterský titul, který začíná v září 2024 a sídlí v našich kampusech ve Spojeném království. Zjistěte, jak se přihlásit .

  Pro studenty, kteří začínají postgraduální kurz v září 2024 na jednom z našich kampusů ve Spojeném království, máme k dispozici několik stipendií. Zkontrolujte, zda máte nárok na přihlášku, a získejte více informací na webových stránkách našeho stipendia.

  Zde jsou stipendia, která by mohla být obzvláště zajímavá:

  Proč studovat na University of Kent</p>

  Výborná podpora

  Do užšího výběru v kategorii Vynikající podpora pro studenty soutěže Times Higher Education Awards 2018.

  Skvělá studentská zkušenost

  Naši studenti nás trvale hodnotí jako jednu z nejlepších studentských zkušeností ve Spojeném království

  Globální výhled

  Jsme hrdí na naše silné mezinárodní zaměření a umožňujeme našim studentům rozvíjet globální perspektivu

  Prvotřídní vybavení

  Studenti Kentu těží z neustálých investic do zařízení, akademických programů a služeb.

  Život v kampusu a vybavení

  V Kentu je toho mnohem víc než jen přednášky a semináře. Mohli byste se připojit ke studentské společnosti, věnovat se novému sportu, ponořit se do hudební scény nebo se věnovat dobrovolnictví, abyste zvýšili své kariérní vyhlídky.

  Sport a fitness

  Zavázali jsme se k filozofii „sport pro všechny“ a povzbuzujeme vás, abyste byli v Kentu aktivnější, byli fit a bavili se. Ať už jste rekreační uživatel nebo vážný sportovec, náš specializovaný tým pro sportovní rozvoj a plně kvalifikovaní instruktoři zdraví a fitness jsou vám k dispozici, aby vám pomohli. K dispozici jsou také štědrá sportovní stipendia.

  Umění a kultura

  Užijte si to nejnovější ve filmu, divadle, umění, hudbě, historii a tanci v našem kině v kampusu a Gulbenkian Arts Center. Můžete se také zapojit do studentských produkcí a akcí.

  Hudební komunita

  Hudba je velkou součástí zážitku z Kentu. Studenti všech oborů se mohou zapojit do široké škály mimoškolních hudebních aktivit a dokonce je zde možnost vystoupit v nádherném prostředí katedrály v Canterbury. Stipendia pro hudební vystoupení jsou k dispozici talentovaným instrumentalistům a zpěvákům.

  Kluby a společnosti

  Sdílejte své zájmy a najděte si celoživotní přátele z celého světa. K dispozici je široká škála sportovních, výkonnostních, kulturních, náboženských a speciálních zájmových skupin a dokonce můžete založit svou společnost. Existují také příležitosti pro dobrovolnictví a získávání finančních prostředků a pro práci pro televizní a rozhlasové stanice Kent Union.

  Bavte se v celosvětovém měřítku

  S naší skutečně mezinárodní komunitou – naši studenti zastupují více než 159 národností – budete mít příležitost oslavit festivaly jako Holi, Den díkůvzdání a Čínský Nový rok se studenty z celého světa.

  Podpora studentů a blahobyt

  Poskytuje podporu se specifickými poruchami učení, požadavky na přístup a inkluzivními vzdělávacími plány, stejně jako podporu v oblasti duševní pohody, pokud zažíváte jakékoli potíže vyplývající z psychologických, emocionálních nebo duševních problémů.

  Kariéra a zaměstnatelnost

  Může vám pomoci rozvíjet dovednosti zaměstnatelnosti, plánovat vaši kariéru, rozvíjet váš životopis a cvičné pohovory, stejně jako příležitost zúčastnit se workshopů a návštěv zaměstnavatelů na akademické půdě.

  Knihovny

  Dvě knihovny obsahující více než 1,3 milionu knih, periodik, časopisů a online zdrojů

  Místa

  • Canterbury

   Giles Ln, CT2 7NZ, Canterbury

  Chat with students

  Otázky