Keystone logo
University of Johannesburg Master of Mineral Resource Governance (výzkum)
University of Johannesburg

Master of Mineral Resource Governance (výzkum)

Johannesburg, Jihoafrická republika

1 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

ZAR 40 802 / per year *

Na kampusu

* studenti ze zemí v Africe: R2000,00 ročně | studenti z kontinentů mimo Afriku: R17000,00 ročně

Úvod

Tento program je zaměřen na rozvoj intelektuála s pokročilými schopnostmi při uplatňování základních inženýrských technologií nebo souvisejících interdisciplinárních principů k rozvoji politiky a strategií nerostných zdrojů v Africe a k rozvoji pokročilé schopnosti provádět základní výzkum interdisciplinární povahy nezávisle. Program umožní studentům získat znalosti o logice výzkumu a zvládnout různé fáze. Účelem tohoto magisterského studia v oboru řízení nerostných zdrojů je poskytnout program všem osobám zapojeným do hodnotového řetězce těžby, od průzkumu až po rehabilitaci, k rozvoji výzkumu a inovativních postupů pro rozvoj těžebních politik, standardů a postupů na africkém kontinentu, které zajistí udržitelný rozvoj nerostného bohatství Afriky. Tento program navrhne podporu strategických cílů UJ včetně excelence ve výzkumu a inovacích a zlepšení mezinárodního profilu v celosvětové excelenci a postavení. Tento magisterský titul se zaměří na nezávislé výzkumné aktivity v průmyslu, nejlépe v aktivním těžebním prostředí, řešící základní aktivity v oblasti produktivity a udržitelnosti, které budou mít přímý dopad na těžařské společnosti a okolní komunitu zaměřené na zlepšení procesů, které zajistí udržitelnost v rámci těžby. odvětví v širším kontextu.

Důvody studia na UJ

  • UJ nabízí nejen speciální program nazvaný First Year Experience, který pomůže studentům zorientovat se v průběhu prvního roku, ale nabízíme také Senior Student Experience, který studenty nasměruje na pracoviště!
  • Využijte příležitost zúčastnit se různých sportů a trénovat po boku olympioniků a paralympioniků na nejmodernějších hřištích, tratích a hřištích, nebo se jen udržovat v kondici tím, že se připojíte k jedné z tělocvičen v každém z našich 4 kampusů.
  • Staňte se součástí mladé, pulzující a agilní univerzity, která odráží a snadno se přizpůsobuje aspiracím naší země a zároveň si zachovává globální význam prostřednictvím mnoha mezinárodních partnerství.
  • 178 Mezinárodně uznávané a uznávané kvalifikace.
  • Připojte se k univerzitě, kterou to zajímá natolik, že od začátku roku 2016 získala více než 300 milionů R na podporu kampaně Missing Middle Campaign. UJ také zajišťuje, aby více než 6 000 potřebných studentů mělo dvě zdravá jídla denně.
  • Studujte v pulzujícím City of Gold – ekonomickém centru Jižní Afriky. Připojte se k živé, kosmopolitní, progresivní skupině studentů a akademiků na jejich cestě k přetvoření budoucnosti!
  • UJ nabízí úžasný zážitek v kampusu, ať už bydlíte v jedné z rezidencí UJ, patříte do denního domu nebo se chcete jen stýkat ve Studentských centrech na všech kampusech.
  • Zajišťujeme zdraví, bezpečnost a ochranu všech našich studentů prostřednictvím našich vlastních zdravotních služeb v areálu a Ochranných služeb UJ.
  • Věděli jste, že za prvních pět let existence UJ zdvojnásobila své cílené výzkumné výstupy a dodnes láme rekordy!

Přijímací řízení

O Škole

Otázky