Keystone logo
© ©University of Hull
University of Hull Online

University of Hull Online

University of Hull Online

Úvod

172494_172346_button_read-more-about-hull-online-na-jejich-webových stránkách.png

Hledáte inspiraci a výzvu k úspěchu ve vašem diplomu? University of Hull Online je perfektní volba. Získáte vynikající výuku a příležitosti ke zvýšení kariéry, kterými jsme proslulí. Plus flexibilita studia online.

S University of Hull Online získáte odbornou výuku, příležitosti a inspiraci, které potřebujete k úspěchu.

Přizpůsobte své studium práci a dalším závazkům, protože získáte přenositelné dovednosti a znalosti, které si zaměstnavatelé cení.

Proč se k nám přidat?

Oceněno stříbrem za naši vynikající výuku v roce 2018*
* Oceněno stříbrem v rámci Teaching Excellence Framework, které oceňuje dokonalost ve výuce a učení na britských univerzitách a vysokých školách

Časopis Times Higher Education byl zařazen mezi 50 nejlepších britských institucí pro výzkumnou sílu

95,9 % studentů šest měsíců po absolvování pracuje nebo dále studuje**
** domicil ve Spojeném království na plný úvazek absolventi prvního stupně; Průzkum Destinace absolventů vysokých škol pro akademický rok 2016/17 zveřejněný Statistickou agenturou vysokého školství 2018.

Udělejte další krok ve své kariéře

Hledáte inspiraci a výzvu k úspěchu ve vašem diplomu? University of Hull Online je perfektní volba. Získáte vynikající výuku a příležitosti ke zvýšení kariéry, kterými jsme proslulí. Plus flexibilita studia online.

Zde je několik důvodů, proč se k nám přidat.

 • Získejte náskok na své kariérní cestě . Všechny naše kurzy byly navrženy s ohledem na zaměstnatelnost. Během studia se naučíte relevantní a přenositelné dovednosti, které si zaměstnavatelé cení.
 • Nechte svůj životopis vyniknout . Máme úzké vztahy s průmyslem, vládou a dalšími partnery. To vám dává příležitost získat přístup ke skutečnému know-how pro vylepšení vašeho životopisu.
 • Buďte dobře propojeni . Naše online kurzy vás spojí s globální komunitou stejně smýšlejících studentů. Během studia můžete sdílet cenné znalosti a pohledy se svými vrstevníky.
 • Udělejte si přátele na celý život . Vztahy, které si během studia u nás vytvoříte, nekončí dokončením kurzu. S námi máte celoživotní kariérové poradenství. A přístup k naší 85 000-členné globální síti absolventů.
 • Připojte se k našemu seznamu úspěšných, lídrů, influencerů a expertů . Mezi naše absolventy patří Tom Watson, zástupce vůdce labouristické strany; Jeremy Darroch, generální ředitel Sky UK; a paní Eleanor King, soudkyně odvolacího soudu Anglie a Walesu.
 • Pomozte změnit svět . Na univerzitě v Hullu jsme odhodláni poskytnout vám odbornou výuku a podporu, kterou potřebujete k vybudování lepšího světa. Proto je naším heslem 'Lampadas Ferens' , v překladu 'Nosící světlo učení.' Pojď a přidej se k nám!

Flexibilní online výuka

Na University of Hull Online vás naši odborní lektoři podpoří, abyste dosáhli svých cílů.

Při studiu našich online kurzů na částečný úvazek si nemusíte odpočinout od práce nebo osobních závazků.

Důvody, proč studovat online s námi

 • Studujte podle svých vlastních podmínek . Máte snadný online přístup ke všem materiálům kurzu ze svého počítače nebo tabletu bez dalších nákladů.
 • Udržujte rovnováhu mezi prací a životem . Díky zvládnutelným týdenním tématům si můžete naplánovat studium podle svých pracovních a osobních závazků.
 • Staňte se součástí globální komunity . Sdílejte znalosti a perspektivy s kolegy z celého světa a budujte globální profesionální sítě.
 • Vyhrazená podpora . Máte přístup k specializovanému studentskému poradci, který vám poskytne podporu při studiu, kdykoli ji budete potřebovat.

Jak to funguje

 • Zapojte se, zatímco se učíte . Vaše studium zahrnuje interaktivní mix online diskusních fór, přednášek na vyžádání a živých webinářů.
 • Získejte pomoc od svých lektorů, když ji potřebujete . Prostřednictvím naší online vzdělávací platformy máte snadný přístup k podpoře a zpětné vazbě od vašeho lektora.
 • Odešlete své úkoly online . Nemusíte se bát cestovních nákladů, víz nebo pracovního volna. Všechny úkoly jsou odesílány a hodnoceny online.
 • Začněte se základními požadavky na hardware a software . Uděláme vaše online učení tak bezproblémové, jak je to jen možné.
 • Plaťte za pochodu nebo zaplaťte předem . Nabízíme flexibilní platební možnosti, abyste mohli spravovat své finance.

Přemýšlíte o získání postgraduálního titulu online na University of Hull?

Zjistěte, jaký je život studenta distančního vzdělávání na částečný úvazek během našeho virtuálního otevřeného večera.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

 • Hull

  Hull, Spojené království

Otázky