We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

University of Hull

University of Hull

University of Hull

Úvod

University of Hull byla založena v roce 1927, což z nás činí 14. nejstarší univerzitu v Anglii. Díky hrdé historii akademické excelence a vytváření a inspirování výzkumu měnícího život nabízíme dokonalou kombinaci dědictví a špičkové technologie, to vše v přátelském a cenově dostupném studentském městě. (Numbeo.com prosinec 2020). Cílem Hulla nyní je stát se Carbon Neutral do roku 2027, u příležitosti 100. výročí Hulla, utvářet spravedlivější a jasnější uhlíkově neutrální budoucnost pro všechny.

Výuka a výzkum excelence

Hull získal stříbrné ocenění v rámci vládního vzdělávacího excelentního rámce (TEF 2018), který uznává excelenci ve výuce a učení na britských univerzitách a vysokých školách a specializuje se na širokou škálu vysoce kvalitních postgraduálních vyučovaných kurzů a postgraduálního výzkumu.

Jsme mezi 50 nejvýznamnějšími univerzitami v oblasti výzkumu (REF 2014) a jsme neuvěřitelně ambiciózní ohledně naší výzkumné agendy. Přijímáme velké globální výzvy - od zdraví po stanoviště, od jídla po záplavu a od dodavatelských řetězců po otroctví. Naše sedm výzkumných ústavů spojuje odborné znalosti ze všech koutů univerzity a naši výzkumní pracovníci spolupracují s klíčovými partnery a zúčastněnými stranami na provádění výzkumu, který je přínosem pro všechny, a formuje a informuje o budoucí politice.

Se studenty z téměř 100 zemí celého světa, kteří se rozhodli studovat na Hullu, jsme skutečně globální institucí. Působivých 93,9 % našich absolventů jde do práce nebo dalšího studia do 15 měsíců od ukončení studia (ukončení prvního stupně prezenčního studia, statistika výsledků absolventů vysokých škol, za akademický rok 2019/20, zveřejněná Statistickou agenturou vysokého školství v červenci 2022.

Areál a studentský život

Investovali jsme 300 milionů liber do nových zařízení, včetně prvotřídní knihovny, nejmodernější 400místné koncertní síně se standardním studiovým a záznamovým vybavením, ubytování studentů na akademické půdě a nových sportovních zařízení. Najdete zde vše, co potřebujete ke studiu, životu a socializaci - od všestranných pracovních prostor až po oceňovanou kariérní službu - vše na jednom webu. Náš studentský svaz je domovem více než 85 společností a sportovních klubů.

Jsme také jedinou univerzitou, která je oficiálním partnerem týmu GB. Toto exkluzivní šestileté partnerství bude přínosem pro naše studenty tím, že představí příležitosti pro společné výzkumné a podnikové projekty a příležitosti pro posílení kariéry.

University of Hull","author_url":"","source":""}" />

122372_InternationalStudentAmbassadorsSatChattingonGrass-219crop.jpeg

Studentská podpora

Chceme, abyste dosáhli svého plného potenciálu, a proto vám během vašeho pobytu u nás nabízíme celou řadu podpory.

Každému z našich studentů je přidělen osobní supervizor, který se bude scházet po celý rok a poskytne akademické rady a je vaším prvním kontaktním místem pro zpětnou vazbu a vedení. Zatímco náš tým pro studentské služby poskytuje rady v záležitostech, jako je zdraví a pohoda, víza a imigrace, podpora peněz a učení - zajišťujete, že ze všeho, co vám univerzita může nabídnout, získáte maximum.

Náš tým Student Futures vám pomůže zaměřit se na budoucnost, povzbuzovat a posilovat jednotlivce v rozvoji dovedností klíčových pro zaměstnatelnost a také při přijímání a provádění dobře informovaných rozhodnutí o jejich kariéře a neustálém profesním rozvoji. To zahrnuje příležitosti, jako jsou stáže a pracovní stáže. V posledních letech existují příležitosti také prostřednictvím našeho programu absolventských stáží.

Poplatky a financování

Školné se u různých kurzů a programů liší, podívejte se na náš kurz pro více informací a také na naše stránky o stipendiích a stipendiích a mezinárodních stipendiích.

Vstupní požadavky

Přijímáme řadu mezinárodních kvalifikací. Chcete-li se dozvědět více o našich vstupních požadavcích, navštivte naše vysokoškolské a postgraduální stránky kurzů.

Pokud angličtina není vaším prvním jazykem a potřebujete více podpory před studiem s námi, nabízíme přednastavené kurzy anglického jazyka na různých úrovních.

Pokud byste chtěli získat více informací o tomto programu z University of Hull , vyplňte formulář a přečtěte si naše zásady ochrany osobních údajů .

Místa

  • Hull

    Cottingham Road, HU6 7RX, Hull

Otázky