Keystone logo
University of Holy Cross

University of Holy Cross

University of Holy Cross

Úvod

Nachází se na západním břehu řeky Mississippi pár minut od centra New Orleans, University of Holy Cross je jedním z nejunikátnějších vzdělávacích zážitků na jihu.

Univerzita byla založena v roce 1916 jako College of Our Lady of Holy Cross College, ministerstvo mariánských svatého Kříže, a byla vytvořena za účelem vzdělávání a přípravy učitelů pro práci v mnoha školách, které Marianité otevírali po celé jižní Louisianě. Trvalé neochvějné spojení univerzity s vírou sester Marianite a její kořeny ve vzdělávání těch, kteří by nakonec učili ostatní, jsou součástí základu, díky kterému je zážitek UHC tak výjimečný.

Pro naše studenty to znamená menší třídy, víru založenou atmosféru a větší osobní pozornost velkorysého a pohotového týmu profesionálů. Znamená to spolupracovat ve vzrušujícím podnikatelském prostředí, kde je vždy kladen důraz na dokonalost. Znamená to podporu soucitné, pečující fakulty a zaměstnanců, kteří se věnují tomu, abyste ze svých vzdělávacích zkušeností získali maximum.

Nakonec to znamená, že jste opustili University of Holy Cross připraveni na život.

Požadavky na přijetí do programu

Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

Místa

  • New Orleans

    Woodland Drive,4123, 70131, New Orleans

    Otázky