Keystone logo
University of Hawaii at Manoa Shidler College of Business Vietnam Executive MBA (VEMBA)
University of Hawaii at Manoa Shidler College of Business

Vietnam Executive MBA (VEMBA)

2 Years

Request teaching languages

Plný úvazek

Request application deadline

Sep 2024

USD 18 000 / per year

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Jak vyplývá Vietnam plně na světové ekonomické scéně, nová a neustále se vyvíjející-požadavky jsou kladeny na obchodní vedení ve všech odvětvích. K úspěšnému zvládnutí těchto výzev, dnešní výkonný musí mít silné analytické schopnosti, schopnost myslet strategicky, a efektivní vedení schopností.

Aby dostála těmto výzvám hlavou, má z University of Hawaii, Shidler College of Business spolupracuje s Hanoi School of Business, a nejvíce nedávno, Mezinárodní univerzitě zaujme prvotřídní Executive MBA program, který bude trénovat, průvodce, a připravit Vietnamu top manažeři, kteří chtějí zvýšit své manažerské schopnosti.

Program je dva-rok, výkonný formát program, který umožňuje účastníkům udržet na plný úvazek řídících pozicích a zároveň vydělávat jejich stupeň. Studenti se seznámí z integrovaného, ​​moderní vzdělávací program, který obsahuje základní obchodní disciplíny s řezání-hrana obchodní praktiky, včetně: řízení informačních technologií, podnikání, e-business a asijsko-pacifické oblasti globální obchodní strategie.

Shidler Vysoká škola výkonného programu Podnikání MBA programů se už ukázala být nesmírně úspěšná při prosazování kariéry mnoho absolventů 'za posledních několik let v Hanoji. V letošním roce si připomeneme poprvé, že program je nabízen v Ho Chi Min City.

Proto se jejich titul z University of Hawaii v Manoa, bude UH Executive MBA absolventů být schopen prokázat, že mají důvěru a dovednosti, které soutěží o nejvyšší vedoucích pozicích, a to nejen ve Vietnamu, ale kdekoli na světě.

Funkce programu
Vysoce hodnoceny - University of Hawaii Shidler College of Business je proslulý pro jeho odborné znalosti v oblasti mezinárodního managementu a zařadil se mezi top 25 vysokých škol v USA pro mezinárodní obchod US News & World Report.


AACSB akreditované - pouze AACSB-akreditované MBA program ve Vietnamu, který zaručí vysokou-kvalitní, relevantní, a mezinárodně-rozpoznal MBA.
Nejlépe fakulta - Všechny kurzy jsou vyučovány ve Vietnamu University of Hawaii, fakulty, kteří cestují do Vietnamu, aby předložily své výuky a učební materiály face-to-tvář. Fakulta použít různé interaktivní výuky formátů a metody určené, aby se zapojily a výzva zkušení manažeři.


Asie-Pacifik Focus - průkopník mezi USA obchodní školy v mezinárodním obchodě, University of Hawaii se vyznačuje svým zaměřením na asijsko-tichomořské oblasti Shidler škola Obchodní fakulty je mít zaměření výzkumu v-hluboké znalosti asijsko-tichomořské otázek a postupů.


Absolventi síť - Existují 25.000 University of Hawaii Business School absolventů žijí v 37 zemích po celém světě. Vietnam Executive MBA program je v provozu v Hanoji od roku 2000 a vyvinula se sídlem senior absolventů sítě přes Vietnam.


Flexibilní Rozvrh - Executive MBA třídy jsou vhodně naplánované v noci ao víkendech, aby vytížené profesionály navštěvovat třídy, a pokračovat v práci na plný úvazek, při dosahování titul MBA na 22 měsíců.
Příhodné umístění - Třídy se konala v moderních zařízení v Ho Chi Minh City (okres 1) a Hanoj, hlavní centra obchodu, financí, kultury a cestovního ruchu ve Vietnamu.


Pečlivý Curriculum - Fakulta a učebních osnov, které napadají studenty řešit složité obchodní problémy v globálním prostředí, používat silné analytické a strategické myšlení, aby mnohostranný obchodní záležitosti, a rozvoj sofistikovaných manažerských dovedností.


Různorodé výkonný Studenti - občané Vietnamu nebo cizí státní příslušníci žijící ve Vietnamu jsou vítáni použít s třídami obvykle skládá z 40-50 studentů z celého světa s průměrem 5 až 10 let pracovních zkušeností.

Core Curriculum
Základní kurikulum tvoří první polovině programu a sestává z 12 kurzů, které zpochybňují studenty řešit složité obchodní problémy v multikulturním prostředí, používat silné analytické a strategické myšlení do obchodních problémů, a rozvoj sofistikovaných manažerských dovedností pro efektivní globální obchodní vedení. Kurzy se liší v délce a jsou buď 1,5 kredity nebo 3 kredity.

Profesní rozvoj
Kurz profesního rozvoje zaměřeným na zlepšení a měkkých dovedností studentů MBA. Studenti se seznámí pozvaných řečníků, prostřednictvím exkurzí, intenzivní workshopy a praktické zkušenosti.


Statistické nástroje pro MBA
Statistických nástrojů pro MBA.


Ekonomika strategie
Mikroekonomické základy, které poskytují strukturu k řešení manažerských problémů a navrhnout strategii pro úspěch. Hodnocení mikroekonomické konkurenční ekonomické prostředí, ve kterém organizace působí.


Marketing Management
Koncepty a otázky v oblasti marketingu v globálním prostředí podnikání. Etické rozměry a sociální odpovědnosti, průzkum trhu, spotřebitelské segmentace a umístění; strategické marketingové plánování.


Účetnictví pro rozhodování
Účtování nástroje pro obchodní profesionály se zaměřením na roli účetních informací na kapitálových trzích, manažerské rozhodování a řízení podniků.


Vedení a komunikace
Úvod do osobního vedení rozvoje s důrazem na komunikační dovednosti budování a vedení organizační změny.


Organizační chování
Příspěvky sociologie, psychologie a příbuzných věd chování k chápání a předvídání chování lidí v organizacích.


Podniky, vláda a vnější prostředí
Důležité otázky týkající se vnějšího prostředí podniku. To zahrnuje, ale není omezeno na mezinárodní obchod a finance, právní prostředí, sociální dopady podnikání.


Etika
Tento kurz pomáhá studentům při rozvoji informovanosti o hlavních etických otázkách, které ovlivňují podnikatelské rozhodování, a vyzývá ke společensky odpovědnému zvážení těchto problémů a budou moci vyjádřit své názory.


Manažerské finance
Finanční řízení teorie a nástroje pro obchodní profesionály, správa aktiv, kapitálové rozpočtování, struktury kapitálu a dividendové politiky.


Správa informačních technologií pro strategickou výhodu
Teorie, praxe, techniky pro řízení zdrojů informační technologie pro inovace a pro strategickou výhodu v globálním podnikatelském prostředí.

Důraz na Asii a Tichomoří.
Provoz a řízení dodavatelského řetězce
Teorie, praxe, techniky pro řízení provozu a dodavatelských řetězců pro globální integraci firem a organizací. Důraz na Asii a Tichomoří.

Obchodní politika a strategie
Integrace učení prostřednictvím analýzy komplexních obchodních problémů, řešení politických otázek, a studie o konkurenčních strategií v mezinárodním prostředí.


Obor studia v podnikání: Audit existující organizace
Konečné MBA požadavek pro ty, kteří nejsou kandidáty psaní diplomové práce. Kandidáti budou tvořit konzultace skupiny 3-5 členů a kompletní audit stávajícího organizace.


Požadavky na přijetí do programu

Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy