Keystone logo
University of Hawaii at Manoa Shidler College of Business Executive MBA
University of Hawaii at Manoa Shidler College of Business

Executive MBA

22 Months

Request teaching languages

Poloviční úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 33 000

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Re-zaostřování kariéra směry


To jsou některé z důvodů, proč zkušený, úspěšných manažerů - vedoucích pracovníků a odborníků v nejrůznějších oblastech - učinit rozhodnutí o jejich získání MBA v rámci programu Executive MBA.

Za více než 25 let, UH Executive MBA program nabízí Shidler College of Business na University of Hawaii v Mānoa má přiznané mnoho obchodních lídrů nástroje nezbytné k dosažení úspěchu v tomto silně konkurenčním pracovním prostředí. Nejen, bude program výzvou, abyste k dosažení vašeho nejvyšší akademické potenciál, ale bude také poskytnout vám obrovské příležitosti ke zvýšení své profesionální sítě a možnosti výdělku.

  • Čelíme dnešním trhu
  • Maximalizace vůdčího potenciálu
  • Stále cenné, aby jejich organizace as ohledem na větší vedoucí roli
  • S více příležitostí k postupu
  • Re-zaostřování kariéra směry

Mezinárodní uznání


USA News and World Report uznala Shidler College of Business za vynikající výsledky v oblasti mezinárodního obchodu. Kromě toho je Havaj je jediný podnikatelský program akreditovaný AACSB International. Integrovaný, moderní učební plán obsahuje hlavní činnosti disciplín s praxí řezání-hrana podnikání a zároveň se zaměřením na informační technologie, podnikání, e-business a asijsko-pacifické oblasti a globální strategie.

Cenné sítě příležitostí mezi různými členy třídy
Účastníci programu představují různorodé národnosti, etnického prostředí, odvětví a oborů. Za vedení podniků, může být ve třídě i právníků, inženýrů a lékařů, stejně jako ti, kteří pracují pro vládu, ne-pro-zisk, a armáda. Budete těžit z jejich cenné poznatky a zároveň mají možnost vytvořit dlouho-trvající obchodní vztahy.

22-měsíční Executive MBA vám umožní sledovat vaše vzdělávací cíle, zatímco budete pokračovat ve svém současném kariéře. Účastníci zjistí, že jsou okamžitě schopni aplikovat, co se učí ve třídě na výzvy jejich každodenní obchodní zkušenosti.

Executive MBA program fakulty je poradenství, výzkumu a podnikové praxe v celém asijsko-pacifickém regionu a na mezinárodní úrovni.

Pohodlné Rozvrh


Pracovní manažeři a pracovníci mohou získat titul MBA v pouhých 22 měsíců s třídami koná každé úterý večer od 18:00 do 9:30 hod. (večeře za předpokladu, 17:30 - 18:00 ), A každou druhou sobotu od 08:00 - 17:30 Tento plán vám umožní pokračovat v práci a podpoře své kariéry a zároveň poskytuje více času na přípravu mezi třídami a absorbovat materiály předloženy.

Core Curriculum


Přísné a náročné, Shidler College of Business výkonného osnov MBA je určený pro zvýraznění nástroje, vylepšit dovednosti, a dal globálních problémů v perspektivě. Můžete očekávat, že zkušenosti profesní růst, a možná také zjistíte, že vaše vlastní podnikatelská nálada bude zapálen. Jedná se o zcela moderní učební plán, který pečlivě integruje člověka, informačních technologií a kvantitativních aspektů moderního managementu ve výsledcích-orientované struktury.

Kurikulum se zaměřuje na základy a zároveň zkoumá oborů nových technologií, včetně podnikání, e-business, a asijsko-pacifické oblasti a globální strategie. Celoroční je povzbuzující, že účastníkům bude umožněno získat důkladné znalosti finančního řízení procesu.

Mezi nejsilnější trendy, které budou i nadále dopad obchodu je globalizace trhů. Executive MBA osnov výzvy studenty, aby šli nad rámec učebny ve své studii globálního podnikání s volitelným tři-týdenní "hands on" asijské Studijní obor v létě zasedání. Studenti se nemohou podílet se na tuto cestu může trvat dva volitelných předmětů přes večer.

Internet a růst značně rozptýlené organizací, přejezd zeměpisné a kulturní hranice, představují nové podnikatelské výzvy. Pacifik Asie Centrum pro podnikání a e-business (PACE) řeší tyto výzvy a příležitosti, s osnovy, které integruje teorie a praxe podnikání s tím elektronického obchodování a informačních technologií a zaměřit se na programy, stav-of-the-Art výzkumu a inovační programy dosahu.

Předložením nových teorií a aplikací, a tím, že napadne účastníky začlenit nové pojmy do jejich každodenní obchodní zkušenosti, Executive MBA osnov připravuje manažerů a vedoucích k dosažení nové real-svět podnikatelské výzvy a příležitosti, a uspět.


Požadavky na přijetí do programu

Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy