Keystone logo
University of Guyana

University of Guyana

University of Guyana

Úvod

Turistický kampus

University of Guyana je jediným národním vysokoškolským institutem University of Guyana . Byla založena v dubnu 1963 s následující misí: "Objevovat, vytvářet, šířit a uplatňovat znalosti nejvyšší úrovně pro službu společenství, národa a celého lidstva v atmosféře akademické svobody, která umožňuje svobodu a kritické šetření. "Začala operaci v říjnu téhož roku na Queens College, národní předškolní střední škole, předtím, než se přestěhovala do Campusu v Turecku v roce 1970. Zpočátku se programy omezovaly na umění, přírodní vědy a společenské vědy . V roce 1967 vznikla Pedagogická fakulta, po níž následovala Fakulta technologická v roce 1969, Institut pro dálkové a další vzdělávání (IDCE), začal jako mimomanželský celek, v roce 1975 na Zemědělských fakultách (1977) a zdravotní vědy (1981), druhý jako přírůstek přírodních věd.

Lesní jednotka byla založena v roce 1987 a následně se stala součástí Zemědělské fakulty a v roce 2003 se fakulty umění a školství spojily, aby se staly školou pro vzdělávání a humanitní vědy. Navíc na přelomu tisíciletí došlo k založení školy vědy o Zemi a životního prostředí (SEES), která vznikla z fúze geografického oddělení a oddělení environmentálních studií. Také bylo vytvořeno Centrum pro biodiverzitu, které se týká činností SEES a Zemědělské a lesnické fakulty a Centra informačních technologií (CIT), která slouží celé univerzitě. University of Guyana se v roce 2000 rozšířila s přidáním kampusu Tain v Berbicích. (V říjnu 2016 se v rámci širší reorganizace SEES přeměnil na fakultu Země a studií o životním prostředí s děkanem jako akademickým a správním vedoucím jednotky).

University of Guyana nyní nabízí více než 60 vysokoškolských a postgraduálních programů, včetně přírodních věd, inženýrství, environmentálních studií, lesnictví, urbanismu a managementu, studií cestovního ruchu, vzdělávání, kreativního umění, ekonomiky, práva, medicíny, a ošetřovatelství. K dispozici je několik online programů, stejně jako mimořádné třídy prostřednictvím IDCE na čtyřech místech - ve městě Georgetown a městech Anna Regina, Essequibo, Region 2; Linden, Horní Demerara, oblast 4; a New Amsterdam, Berbice, Region 6. Instituce má zápis do roku 2016 asi 8 000 studentů a je absolventem více než 20 000 studentů, kteří absolvovali úspěšnou kariéru na místní, regionální a mezinárodní úrovni ve všech profesních oblastech úsilí. Univerzita je také významným přispěvatelem do veřejného a soukromého sektoru ak národní ekonomice.

Univerzita nabízí certifikát, diplom, doktorský titul, vysokoškolský titul, postgraduální (postgraduální) titul a odborné studijní programy. Tyto programy jsou poskytovány prostřednictvím následujících sedmi organizačních jednotek, nazvaných fakulty, z nichž každý je veden děkanem: zemědělství a lesnictví; Studie o Zemi a životním prostředí; Vzdělání a humanitní obory; Zdravotní vědy, s lékařskou fakultou; Přírodní vědy; Společenské vědy; a technologie. Největší jednotkou je Fakulta sociálních věd s následujícími sedmi odděleními: Business and Management Studies; Centrum komunikačních studií; Ekonomika; Vládní a mezinárodní záležitosti; Absolvent studia; Zákon; a sociologie. Katedra podnikových a manažerských studií, největší jednotka na Fakultě sociálních věd, nabízí tři programy; Účetnictví, bankovnictví a finance a marketing. Rovněž má asi 1 500 studentů, jednu největší skupinu na Fakultě sociálních věd a 15 fakult (10 na plný úvazek a 5 na částečný úvazek). Kromě toho společně řídí licencované společenství učitelů magisterského studia v oblasti obchodní správy a veřejných záležitostí (CMBA / PA).

Místa

  • Georgetown

    Turkeyen Campus, Georgetown, , Georgetown

Otázky