Keystone logo
University of Guelph – Gordon S. Lang School of Business and Economics

University of Guelph – Gordon S. Lang School of Business and Economics

University of Guelph – Gordon S. Lang School of Business and Economics

Úvod

O univerzitě

„Máme příležitost a odpovědnost za zlepšení života jednotlivců, našich komunit a světa kolem nás. To je důležité. To je vzrušující. Vezměme si, co je nejlepší na univerzitě v Guelphu a sdílet je po celém světě. “

Prezident Franco Vaccarino.

Univerzita Guelph je jako žádná jiná univerzita v Kanadě. Naše kampusy s intenzivním výzkumem a zaměřené na žáky pokrývají městská centra a venkovské komunity. Jsme známí excelencí v oblasti umění a věd a za náš závazek rozvíjet výjimečné myslitele a angažované občany.

U G má 29 507 vysokoškolských a postgraduálních studentů v našich kampusech v Guelphu, Torontu a Ridgetownu, včetně 1400 zahraničních studentů z více než 120 zemí.

Více než 150 let po založení našich zakládajících vysokých škol a více než 50 let od založení univerzity v Guelphu máme nyní více než 173 000 absolventů žijících ve 160 zemích.

Naši studenti, fakulty a zaměstnanci pokračují v aktivním dotazování a kreativitě napříč celou řadou oborů - fyzických a biologických věd, umění a humanitních věd, společenských věd, obchodních, zemědělských a veterinárních věd.

Známý pro své krásné, bezpečné kampusy a přívětivé, podpůrné kultury, U G kombinuje historickou a moderní architekturu s nejmodernější technologií.

Naše životní a vzdělávací prostředí podporuje průzkum a interdisciplinární sdílení nových myšlenek, které jsou důležité pro splnění úkolů, které přináší náš složitější a propojenější svět.

Naši akademičtí pracovníci a výzkumní pracovníci poskytují studentům průlomové výzkumné příležitosti v laboratořích, uměleckých ateliérech, knihovnách a v terénu.

Zapojení studentů je základem pro učení a výzkum na U G. Zaměřením se na „celého studenta“ dáváme absolventům University of Guelph nástroje a dovednosti, aby se změnilo v našem neustále se měnícím světě.

V Guelphu proměníme znalosti v činy.

Požadavky na přijetí do programu

Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

Místa

  • Guelph

    50 Stone Rd E, Guelph, ON N1G 2W1, Canada, , Guelph

    Programy

    Otázky