Keystone logo
University of Groningen MSc z aplikované fyziky
University of Groningen

MSc z aplikované fyziky

Groningen, Nizozemsko

2 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Sep 2024

EUR 2 314 / per year *

Na kampusu

* Studenti EU/EHP: 2 314 EUR | Studenti mimo EU/EHP: 20 700€

Úvod

Chcete přispět k rozvoji počítačových zařízení, která fungují jako lidský mozek? Navrhněte polovodičové materiály pro vysoce účinné solární články budoucnosti? Vytvořit povlak proti námraze pro drony a letadla? Vyrobit materiály, které přeměňují odpadní teplo na elektřinu?

Pochopte, proč se keramické mikro-/nanostruktury nerozbijí snadno? Vyrobte grafenové nano-zařízení pro vysokorychlostní elektroniku nové generace?

Magisterský studijní program Aplikovaná fyzika se zaměřuje na materiálové inženýrství a fyziku přístrojů. Nabízí vynikající kombinaci základního výzkumu na jedné straně a otevřené oko možným průmyslovým aplikacím na straně druhé. Výuka a výzkum jsou zakotveny v Zernike Institute for Advanced Materials, který patří k nejlepším výzkumným ústavům materiálů na světě. Mezinárodní prostředí programu, a zejména v rámci výzkumných skupin, je inspirativní a náročné.

Magisterský studijní program Aplikovaná fyzika je otevřen studentům, kteří již mají pevné zázemí ve fyzice nebo aplikované fyzice, a kteří touží rozšířit své znalosti a dovednosti, aby získali magisterský titul v moderním prostředí aplikované fyziky výzkumu.

Proč studovat tento program v Groningenu?

  • Oceněný štítek „Nejlépe hodnocený program“ (Průvodce vysokoškolským vzděláváním 2017)
  • Náš Zernike Institute for Advanced Materials je zařazen vysoko mezi 15 nejlepších světových výzkumných ústavů materiálů Times Higher Education
  • Umožňuje přístup k vysoce selektivnímu HTMS Honours Master
  • Specializuje se na pokročilé materiály v renomovaném institutu Zernike, pojmenovaném po našem nositeli Nobelovy ceny za fyziku, Frits Zernike
  • Téměř všichni naši absolventi najdou relevantní zaměstnání na vysoké úrovni 3 měsíce po ukončení studia.

Přijímací řízení

Osnovy

Kariérní možnosti

Poplatek za studium programu

O Škole

Chat with students

Otázky