Keystone logo
University of Groningen MSc v oboru Business Administration: Řízení změn
University of Groningen

MSc v oboru Business Administration: Řízení změn

Groningen, Nizozemsko

1 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 2 314 / per year *

Na kampusu

* Studenti EU/EHP: 2209 EUR | studenti mimo EU/EHP: 16201 EUR

Úvod

Jaké jsou charakteristiky nejvhodnějšího přístupu ke změně: plánovaná nebo vznikající, participativní nebo direktivní, shora dolů nebo zdola nahoru?

Reagovat na neustále se měnící trh a nový vývoj je zásadní pro přežití dnešních organizací. Proto je změna pro organizace klíčová. To vytváří potřebu odborníků na změny, kteří vědí, jak navrhovat a řídit procesy změn.

V MSc Business Administration - Change Management, který je akademicky přísný a společensky relevantní, se naučíte vypořádat se se složitostí organizačních změn jako s dynamickou souhrou organizačních, technologických, kulturních a lidských faktorů. Rozvinete solidní porozumění rozmanitosti v paradigmatech, teoriích a přístupech, které charakterizují mezinárodní vědeckou a profesionální oblast řízení změn, stejně jako kritické akademické myšlení jako základní prvky vaší profesionální sady nástrojů. Program vám nabízí rozmanité a náročné prostředí, ve kterém aktivně a zodpovědně spoluvytváříte své vzdělávací zkušenosti. Budete členem živé učební komunity oddaných studentů (cca 75), zaměstnanců a odborníků z praxe, která vás připraví na kariéru v globalizujícím se světě.

Proč studovat tento program v Groningenu?

  • Program nabízí bohatství teoretických přístupů a uznává složitost organizačních změn jako dynamickou souhru organizačních, technologických, kulturních a lidských faktorů.
  • Kromě toho oddaní zaměstnanci, studenti a odborníci z praxe tvoří živou vzdělávací komunitu, která vás připraví na kariéru v globalizujícím se světě.
  • Program byl mezinárodně akreditován AACSB a EQUIS, což zajišťuje vysoce kvalitní vzdělání, kterého dosahuje pouze 1 % univerzit po celém světě.

Přijímací řízení

Osnovy

Poplatek za studium programu

Kariérní možnosti

Akreditace

Požadavky na přijetí do programu

Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

O Škole

Chat with students

Otázky