Keystone logo
University of Gibraltar Magistr V Environmentální Vědě Změna & klimatu
University of Gibraltar

Magistr V Environmentální Vědě Změna & klimatu

Gibraltar, Gibraltar

1 Years

Angličtina

Plný úvazek

31 May 2024

Sep 2024

GBP 8 500 / per year *

Na kampusu

* pro rok 2023 budou mezinárodní poplatky a poplatky EU stejné jako domácí poplatky

Úvod

Zelené dovednosti jsou zásadní pro přechod k zelené ekonomice. Tento interdisciplinární program na plný úvazek, navržený a dodaný odbornými akademiky a vědci a ve spojení s místními zúčastněnými stranami, spojuje teoretické studium s praktickou prací v terénu. Budete pokrývat specializované tematické oblasti a získat dovednosti potřebné k řešení složitých problémů spojených s udržitelným rozvojem suchozemských a blízkých pobřežních ekosystémů.

Celkovým cílem programu MSc Environmental Science & Climate Change je zvýšit kvalifikované, zkušené environmentální poradce a manažery, aby uspokojili rostoucí poptávku po skutečně multidisciplinárních absolventů v rámci rostoucího environmentálního sektoru. Oblasti, které potřebují kvalifikované absolventy, jsou zejména „Zelená ekonomika“, řízení životního prostředí a volně žijících živočichů, nástroje založené na oblasti, ochrana životního prostředí a biologická ochrana, přizpůsobení se změně klimatu a snížení rizika ekosystémových katastrof.

Globální akreditace QAA

Univerzita je potěšena, že dosáhla globální akreditace od Agentury pro zajištění kvality pro vysokoškolské vzdělávání (QAA), nezávislého orgánu kvality Spojeného království a globálního lídra v oblasti zajišťování kvality pro vysokoškolské vzdělávání. „Při dosahování globální akreditace QAA univerzita prokázala kompatibilitu s mezinárodními osvědčenými postupy.“ Vicki Scott, generální ředitel britské agentury pro zajištění kvality (QAA).

Přijímací řízení

Stipendia a financování

Osnovy

Poplatek za studium programu

O Škole

Otázky