Keystone logo
University of Gibraltar MA ve vedení a řízení
University of Gibraltar

MA ve vedení a řízení

Gibraltar, Gibraltar

1 Years

Angličtina

Plný úvazek

31 May 2024

Sep 2024

GBP 12 500 / per year *

Na kampusu

* domů na plný úvazek - domácí na částečný úvazek: 6250 GBP

Úvod

O tomto programu

Odemkněte svůj strategický vůdčí potenciál pomocí tohoto dynamického programu zaměřeného na studenty.

University of Gibraltar nabízený na plný i částečný úvazek, je program zaměřený na kariéru zaměřený na začínající vůdce ve státní správě a soukromém sektoru.

Tento program, jehož cílem je posílit vaše profesionální dovednosti a podpořit vládu a průmysl působící na nejvyšší možné úrovni, vám představí pokročilou teorii řízení a techniky vedení.

Kombinovaný přístup programu vás umístí do středu studijní zkušenosti tím, že vám poskytne příležitost provést kombinaci jak online, tak osobních modulů.

Velká část studie se zaměří na „živé“ problémy na pracovišti, které vám umožní aplikovat vyučovanou teorii na vaši kariéru a prozkoumat praxi vedení a řízení na základě současné teorie a praxe. Malý počet tříd, účastnické osobní kurzy a živé webináře s akademiky a globálními skupinami vrstevníků pro online moduly vám zajistí, že budete mít prospěch z vysoce osobního vzdělávacího zážitku.

Výuka tváří v tvář

Zavázali jsme se poskytovat vynikající vzdělávací zkušenost, která je osobní a participativní. Proto jsme se rozhodli pokračovat v realizaci našich programů tváří v tvář.

Teamwork makes the dream work.
Dylan Gillis / unsplash

Moduly

Režim plný úvazek, který poskytují zkušení pedagogičtí pracovníci a odborníci z oboru, je jednoroční zrychlený program, který obvykle vyžaduje závazek šestnácti hodin výuky týdně. Budete mít také možnost přizpůsobit svůj program výběrem specializovaných volitelných modulů.

Režim studia na částečný úvazek je navržen tak, aby odpovídal vaší kariéře, a obvykle vyžaduje závazek osmihodinové výuky týdně po dobu dvou večerů.

Volitelné moduly

Volitelné předměty pro MA ve vedení a managementu mají za cíl poskytnout vám příležitost rozšířit si znalosti o vedení a řízení v konkrétních oblastech zájmu. Při splnění požadavků na volitelný kredit budete mít možnost vybrat si až dva moduly doručené tváří v tvář na University of Gibraltar nebo až čtyři online moduly doručené prostřednictvím mezinárodní školy King's College London's International School for Government.

Unikátní učební zkušenost

Na základě University of Gibraltar budete mít přístup ke specializovaným studijním zdrojům, včetně otevřených studijních oblastí a špičkových technologií. To v kombinaci s učebními osnovami, které kombinují teoretické přístupy s praktickými zkušenostmi, znamená, že se dostanete z kurzu připraveného vést ve vaší organizaci.

Vstupní požadavky

Všichni žadatelé obvykle:

  • Mají dobrý první titul udělený britskou univerzitou nebo zámořským ekvivalentem.
  • Být schopen efektivně komunikovat myšlenky v diskusích a prezentacích. Jsou očekávány základní IT dovednosti, jako je zpracování textu, e-mail a internet.
  • Mít pracovní zkušenosti; ceníme si rozmanitosti zkušeností v našem studentském sboru, proto vítáme žádosti od čerstvých absolventů, kteří absolvovali smysluplné stáže, stejně jako od těch, kteří mají všechny úrovně pracovních zkušeností. Více než délka času nás zajímá dopad, který jste na pracovišti měli.

Požadavky na anglický jazyk:

  • Celkový výsledek testu IELTS 6,5, včetně minimálně 6,0 ve všech dílčích testech. Budou brány v úvahu rovnocenná ocenění (např. Pearsonův test angličtiny, Cambridge Certificate of Advanced English, Duolingo English Test, City & Guilds International ESOL 8984, nebo TOEFL-IBT test znalostí angličtiny). Pokud nesplňujete naše vstupní požadavky, můžete se přihlásit, protože vaši přihlášku zvážíme.

Přijímací řízení

Stipendia a financování

Osnovy

Výsledek programu

Poplatek za studium programu

O Škole

Otázky